Já, hráč: Příběh opravdového gamblera

Já, hráč: Příběh opravdového gamblera - Martin S. | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin S.
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, hráč: Příběh opravdového gamblera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Já, hráč: Příběh opravdového gamblera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin S.. Číst Já, hráč: Příběh opravdového gamblera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Býval to ambiciózní mladík, sportovec, jenž založil a vedl úspěšnou tenisovou školu. Studoval práva, věnoval se obchodu s realitami, vydělával hodně peněz. Nakonec je pořád a pořád prohrával v ruletě. Utopil v ní celkem 7 800 000 korun. Vytloukal v dluzích z rulety klín klínem, půjčku půjčkou, zažil děs z věřitelů, hrůzu z exekucí, nechutné vydírání lichvářů. Stál na Nuselském mostě a chystal se skočit dolů.Nicméně přesto coby gambler nepřestal doufat, že svoje finanční zoufalství zalepí úspěchem v herně či kasinu. Dostal se na šikmou plochu a peníze na dluhy, život i hru hledal za hranou zákona... Pohřbil svůj víceletý vztah s partnerkou a utrápil vlastně i svoji matku. Nakonec se z životního prokletí vymanil psaním této knihy. A taky díky pomocné ruce, kterou mu podal dobrý a bohudík nesmlouvavý přítel. Martin S., jenž za sebou cítí stíny své minulosti i bohatou lobby hazardu, nevydává tuto knihu pod svým jménem. Napsal ji hovorovým jazykem, jiný se k ovzduší heren a jejich elektronické rulety nehodí. Doprovodil ji stručnými dodatky, v nichž komentář k loterijnímu zákonu napsal odborný publicista David Kasl. V doslovu se k příběhu Martina S. z pohledu trestního práva vyjadřuje někdejší státní zástupce a nyní senátor Miroslav Antl, mj. autor bestselleru Gaunery nemám rád.


...Já, hráč je výjimečná. Už proto, že taková díla často nevycházejí ... Kniha Já, hráč - Zpověď opravdového gamblera - Steven ... ... . Před rokem snad už navždy vyléčený gambler tu vypráví svůj životní příběh, z něhož člověka mrazí v zádech. Býval to ambiciózní mladík, sportovec, jenž založil a vedl úspěšnou tenisovou školu. Knižní novinka JÁ, HRÁČ: zpověď opravdového gamblera. Tato kniha je výjimečná. Už proto, že taková díla často nevycházejí. Snad už navždy vyléčený gambler tu vypráví svůj pravdivý životní ... Podoláci: JÁ, HRÁČ: zpověď opravdového gamblera ... . Snad už navždy vyléčený gambler tu vypráví svůj pravdivý životní příběh, z něhož člověka mrazí v zádech. Já, hráč je unikátní kniha, která přináší drsný a otevřený pohled do světa gamblingu. Jak už podtitul napovídá, jedná se o pravdivý příběh člověka, který propadl elektronické ruletě a během pár let na ní prohrál téměř 8...SOUVISEJÍCÍ KNIHY