Válečníci - komplet

Válečníci - komplet - Erin Hunterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erin Hunterová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Válečníci - komplet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Válečníci - komplet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erin Hunterová. Číst Válečníci - komplet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Válečníci 1 - Ztracený válečník První díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček. Když Dvounožci zničí lesní domov válečnických klanů, Šedopruh – zástupce vůdce Hromoklanu – padne do zajetí, když se svým druhům snaží pomoci uniknout!Válečníci 2 - Válečníkův úkryt Pokračování komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček. Pátrání Šedopruha a Millie po Hromoklanu sotva začalo a už museli oba čelit zdánlivě nepřekonatelným překážkám. Uniknout ze sídla dvounožců nebylo tak snadné, jak čekali, a Millie zase nezná život v divočině, takže Šedopruh je oba musí pohánět kupředu. A když už mají dočasný úkryt na dohled, konflikt s kmenem venkovských koček oba cestovatele málem rozdělí!Válečníci 3 - Válečníkův návrat Závěrečný díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček.Šedopruh a Millie konečně nalezli původní území Hromoklanu, ale netvoři Dvounožců les zničili a Šedopruh se obává, že všichni jeho druhové zahynuli nebo byli zajati Dvounožci. Millie naléhá, aby pokračoval v pátrání, a starý přítel ukáže oběma kočkám cestu, po níž Klan před mnoha měsíci šel. Ale nebezpečí stále číhá na každém kroku a Šedopruh má obavy, že jejich výprava je odsouzena k nezdaru. Podaří se oběma cestovatelům najít Šedopruhovy druhy?


...íci 1 - Ztracený válečník První díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček ... Robert S. Scott - první ,,odstřelovač s granáty" v ... ... ... Rodiče Válečníků v Jetřichovicích - YouTube ... íci 1 - Ztracený válečník První díl komiksu o válečníkovi z klanu lesních koček. Když Dvounožci zničí lesní domov válečnických klanů, Šedopruh - zástupce vůdce Hromoklanu - padne do zajetí, když se svým druhům snaží ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY