Život se vzpomínkou na holokaust

Život se vzpomínkou na holokaust - Kateřina Horáčková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Horáčková,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život se vzpomínkou na holokaust.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život se vzpomínkou na holokaust ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Horáčková,. Číst Život se vzpomínkou na holokaust Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtivá kniha Kateřiny Horáčkové a jejích spoluautorů je cenným zdrojem informací nejen pro studenty středních a vysokých škol, ale i pro mladší generace lidí, kterým je období holocaustu někdy zcela chybně vysvětlováno. Úvodní pasáže knihy se věnují vysvětlení a připomenutí termínu holokaust v historickém kontextu na území Čech a dopadům této tragédie ve všech dimenzích zdraví přeživších v jejich poválečném životě. Následuje působivá prezentace životních příběhů čtyř žen, které přežily holokaust. Všechny pociťují potřebu podat svědectví o prožitých zkušenostech, zejména z důvodu prevence opakování této tragédie. Na základě zjištěných dopadů nabízí publikace návrhy přístupu k lidem s prožitkem válečného traumatu. Jedná se o odborně zdatné a argumentačně působivé dílo.


...ledáte Život se vzpomínkou na holokaust od Kateřina Horáčková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Vzpomínky na život a filosofii levně, cena 158 Kč ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Život se vzpomínkou na holokaust (Kateřina Horáčková). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Život se vzpomínkou na holokaust Autor: Horáčková, Kateřina a kol. Nakladatel: Univerzita Pardubice EAN: 9788073959968 ISBN: 978-80-7395-996 Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online. Zde se můžete podívat na často kladené otázky. V knihkupectví jako doma. Přihlásit. ... Život se vzpomínkou na holokaust ... Život se vzpomínkou na holokaust - Kateřina Horáčková, kol ... ... . Zde se můžete podívat na často kladené otázky. V knihkupectví jako doma. Přihlásit. ... Život se vzpomínkou na holokaust. Kupte knihu Život se vzpomínkou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY