Zkoumání etiky kultury holokaustu

Zkoumání etiky kultury holokaustu - Claudio Fogu (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Claudio Fogu (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkoumání etiky kultury holokaustu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkoumání etiky kultury holokaustu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Claudio Fogu (ed.),. Číst Zkoumání etiky kultury holokaustu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha usiluje o přehodnocení debat a sporů, které formují studia o holokaustu za poslední čtvrtstoletí. V tomto zásadním díle se potkávají mezinárodní akademici ze zakládající generace studií o holokaustu s novou generací historiků, umělců a spisovatelů, kteří posouvají hranice debaty skrze své akademické či kulturní postupy. Publikace se zaměřuje na kulturu veřejných památníků, svědeckých vyprávění a artefaktů kulturní paměti a historie vyvolané vzpomínkami na holokaust a zkoumá způsoby institucionalizace, globalizace a četné zpochybňování kultury holokaustu. Věnuje se třem vzájemně propojeným tématům, a sice otázkám narativu, nápravě archivu a politice výjimečnosti, přičemž eseje v ní obsažené zkoumají složitost etiky obklopující diskurz, artefakty a instituce paměti holokaustu.


...ní etiky kultury holokaustu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Filozofie - vznik, význam, disciplíny, základní přístupy ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha usiluje o přehodnocení debat a sporů, které formují studia o holokaustu za poslední čtvrtstoletí. Zkoumání etiky kultury holokaustu Claudio Fogu (ed.), Wulf Kansteiner (ed.), Todd Presner (ed.) Kniha usiluje o přeh ... Claudio Fogu | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Zkoumání etiky kultury holokaustu Claudio Fogu (ed.), Wulf Kansteiner (ed.), Todd Presner (ed.) Kniha usiluje o přehodnocení debat a sporů, které formují studia o holokaustu za poslední čtvrtstoletí. Zkoumání etiky kultury holokaustu Claudio Fogu (ed.), Wulf Kansteiner (ed.), Todd Presner (ed.) Kniha usiluje o přehodnocení debat a sporů, které formují studia o holokaustu za poslední čtvrtstoletí. Zkoumání etiky kultury holokaustu Claudio Fogu (ed.), Wulf Kansteiner (ed.),...SOUVISEJÍCÍ KNIHY