Akvarijní ryby

Akvarijní ryby - Burkard Kahl, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Burkard Kahl,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Akvarijní ryby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Akvarijní ryby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Burkard Kahl,. Číst Akvarijní ryby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento velký obrazový atlas vám umožní nahlédnout do rozmanité říše tropických sladkovodních ryb a poskytne cenné rady k úspěšnému chovu jak pro zábavu, tak pro komerční využití. Najdete v něm více než 1000 barevných fotografií a 750 černobílých kreseb. Odborný, ale srozumitelný text konzultovaný s předními odborníky obsahuje mnoho užitečných rad pro začínající, ale i zkušenější chovatele. Nahlédněte do tajuplného a okouzlujícího světa akvarijních ryb!


...í ryby. Akvaristika je krásným a oblíbeným koníčkem mnoha Čechů ... AMK - NEW SPECTRUM |NLS| krmiva pro akvarijní ... . V našem kamenném obchodě sice už nenabízíme živé ryby jako dříve, ale rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných čeledí akvarijních ryb i veškerého potřebného vybavení. Najdete u nás informace právě o těch akvarijních rybách, které se v ... Ryby v atlasu můžete řadit také podle jejich latinských názvů. Pokud narazíte na nějakou nepřesnost, dejte nám vědět. U spousty ... Akvarijní ryby - cichlidy, labyrintky, parmičky, skaláry ... ... . Pokud narazíte na nějakou nepřesnost, dejte nám vědět. U spousty ryb se totiž informace, které jsou o nich uváděné v literatuře i na jiných webových stránkách, natolik liší, že je těžké se v nich orientovat. I když jsme se snažili případné ... Akvarijní ryby. POZOR!!!! PO DOBU MIMOŘÁDNÝCH OPAT...SOUVISEJÍCÍ KNIHY