Nenadálá láska

Nenadálá láska - Barbara Cartland | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Cartland
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenadálá láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nenadálá láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Číst Nenadálá láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ravině Ashleyové leží svět u nohou. Je mladá, krásná a šťastná. Její zámožní rodiče o ni po všech stránkách pečují a v Londýně neexistuje mladík, který by se nesnažil získat její srdce. Jen jediný člověk se odváží ji kritizovat – upjatý sir Richard Crawford! Když Ravinini rodiče musí odcestovat do zahraničí, dívka odjíždí na rodinné venkovské sídlo, kde na ni čeká její sestřenice Dulcie. Záhy se o její city začne ucházet sir Michael Moore, Ravina je však pevně rozhodnutá, že se neodevzdá nikomu jinému než muži, do něhož se zamiluje celým svým srdcem i duší. Pak se však znovu objeví sir Richard. Proč se tak snaží být neustále v její společnosti? Skrývá snad hrozivé tajemství? A do koho se Ravina nakonec zamiluje?


...ádej a záchrana autor: Gavenda Marián doporučená cena: 337 Kč naše cena:290Kč Krásné, oddychové, je to sice jednoduchý příběh bez nějaké hlubší myšlenky, ale pohladí duši a srdce ... Nenadálá láska - Barbara Cartland | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Správné čtení na k vodě, nebo na večer ( je to krátké, takže je to opravdu na chvilku :-) ) Kdo miluje tohle období krásných šatů, kočárů, vévodů a krásné přírody určitě si přijde na své :-) Nenadálá láska sice neokouzlí neotřepaným neotřepaným dějem, ale rozhodně vypráví příběh, který za to stojí. Je příjemný, krásný a opravdu dobře se u něj dá odpočinout. Perfektní volba pro horká odpoledne. Jediné, co se mi na tomhle příběhu nelíbí je jméno hlavní hrdinky. Mám totiž poc ... Nenadálá láska | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Je příjemný, krásný a opravdu dobře se u něj dá odpočinout. Perfektní volba pro horká odpoledne. Jediné, co se mi na tomhle příběhu nelíbí je jméno hlavní hrdinky. Mám totiž pocit, že původně ... Ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY