Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele

Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejte se na fantastickou plavbu námořní historií od raných vikinských výprav po pirátské loupežné galeony, od nešťastného Titaniku po moderní mateřské letadlové lodě. Vysuňte stránky a otevřete okénka, abyste se mohli podívat do nitra nejrozmanitějších plavidel a sledovat slavné námořníky, průzkumníky a dobrodruhy, jako byli Kryštof Kolumbus, Roald Amundsen, ale třeba i pirát Blackbeard (Černovous). Kniha také popisuje velké úspěchy námořní techniky a lidské vytrvalosti, mezníky historického vývoje a nejznámější námořní cesty. To vše přibližuje mnoha obrázky a nákresy a jistě tím zaujme každého, kdo má rád dobrodružství, obdivuje neohrožené mořeplavce a chce se dozvědět víc o zámořských objevných cestách i pirátských nájezdech a poznat velké zámořské parníky.


... informace o produktu Kniha Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele ... Lodě - nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro ... ... . Hledáte Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele od kolektiv,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Název: Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Obrazové publikace; ISBN: 978-80-7267-463-3. EAN: 9788072674633. Objednací ... Lode | Sleviste.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Název: Lodě - Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách pro zvídavé cestovatele. Autor: Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Obrazové publikace; ISBN: 978-80-7267-463-3. EAN: 9788072674633. Objednací kód: NA214835 Popis produktu Nejslavnější lodě na vysouvacích stránkách ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY