Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život

Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Judith Orloff | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Judith Orloff
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Judith Orloff. Číst Průvodce pro vysoce citlivé lidi: Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vnímáte citlivěji než ostatní emoce a nálady jiných lidí? Unavuje vás mnoho vjemů a vzruchů? Potřebujete být občas úplně sami? Jste náchylní k vyčerpání a smyslovému přetížení? Reagujete často negativně na světlo, zvuky či vůně? Snášíte špatně velké skupiny lidí nebo nečekané změny? Pak nejspíš patříte mezi vysoce citlivé lidi, stejně jako asi pětina všech lidí. Život s vysokou citlivostí je náročný, ale může vám přinést i řadu výhod. V této knize naleznete mnoho praktických tipů, cenných rad a technik, díky nimž se naučíte zvládat výzvy spojené s citlivostí, stanete se silnějšími a zároveň si v životě udržíte soucit a empatii. Zjistíte, jak se vysoká citlivost odráží na vašem zdraví, v partnerských vztazích, pracovních kolektivech i při výchově dětí, a dozvíte se, jak v těchto oblastech s citlivostí co nejlépe zacházet. Získáte schopnosti, které vás ochrání před citovým zraněním, stresem či vyhořením, a začnete vnímat svou citlivost jako dar, kterým ve skutečnosti je. Sama autorka je citlivou osobností a jako psychiatrička se nevyhýbá ani alternativnějším přístupům. S její pomocí porozumíte svým „potížím“ a uvědomíte si možná poprvé důležitou skutečnost: To, co prožíváte, je normální! Knížka je určena nejen vysoce citlivým lidem, ale také jejich rodičům, partnerům, učitelům či terapeutům.


...e pro vysoce citlivé lidi Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život ... Průvodce pro vysoce citlivé lidi — Jak prožít šťastnější a ... ... . ... „Průvodce pro vysoce citlivé lidi zachrání život citlivým lidem i každému, kdo chce být ve vztazích empatičtější, aniž by na sebe přejímal stres partnera či partnerky. Vřele doporučuji!" ... „Průvodce pro vysoce citlivé lidi ... Všechny informace o produktu Kniha Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Orloff Judith, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastnější a vyrovnanější život - Orloff Judith. 365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok 2020; Pr ... Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Judith Orloff | KOSMAS ... ... . 365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok 2020; Průvodce pro vysoce citlivé lidi - Jak prožít šťastn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY