Pod Kupolí: Under the Dome

Pod Kupolí: Under the Dome - Stephen King | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod Kupolí: Under the Dome.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod Kupolí: Under the Dome ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Pod Kupolí: Under the Dome Online je nyní tak snadné!

POPIS


Malé městečko odřízne od okolního světa neproniknutelná bariéra neznámého původu a obyvatelé jsou náhle ponecháni svému osudu. Ovzduší je postupně znečišťováno, zásoby se tenčí, energetické zdroje docházejí, pokusy o proražení bariéry jsou marné. Vláda státu je bez ohledu na veškeré své zdroje bezmocná a může pouze přihlížet zvenčí. Radní s diktátorskými sklony, ilegální výrobna drog a jediná slyšitelná radiostanice, vtloukající lidem do hlavy jen boží lásku – to jsou přísady, které působí jako katalyzátor už beztak výbušné situace. Výsledkem je postupný rozklad lidského společenství, kde přestávají platit pravidla civilizace. To vše nabízí Kingova mistrná studie lidské bezmoci, arogance a násilí.


...he Dome Pod kupolí. Žánr Drama, Mysteriózní, Sci-fi, Horor ... Pod kupolou - 1. séria ONLINE ... . IMDb 6.7. ČSFD 65%. Trailer Spustit. Obsah. Připravovaný projekt stanice HBO na motivy stejnojmenného bestselleru Stephena Kinga. Ten vypráví příběh o malém městečku v Maine, kde začnou působit záhadné nadpřirozené síly, které ho uzavřou do neviditelné ... No, jsem zvědav na to jak bude děj pod kopulí pokračovat, takže se na další díly určitě podívám, ale cítil jsem, že by to mohlo být lepší.. 70 % 2. série Pro Under the Dome hraje fakt, že jde o letn ... Pod kupolou - ONLINE | OnlineTV.sk ... .. 70 % 2. série Pro Under the Dome hraje fakt, že jde o letní seriál a v té době není velká konkurence, takže jsem se rád podíval i na druhou sérii. Tvůrci nám samozřejmě ... Under the Dome (Pod kupolí) - Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo... Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditeln...SOUVISEJÍCÍ KNIHY