Hlas: Islandská krimi

Hlas: Islandská krimi - Arnaldur Indridason | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Arnaldur Indridason
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlas: Islandská krimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hlas: Islandská krimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arnaldur Indridason. Číst Hlas: Islandská krimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak. Když je ale ve sklepě renomovaného reykjavíckého hotelu nalezen vrátný, jehož někdo uškrtil, zdá se být po idyle. Záhadnou vraždu muže v převleku Santa Clause má Erlendur spolu s kolegy z reykjavícké kriminálky vyřešit tak, aby nepoplašili váženou mezinárodní klientelu hotelu. Pobyt na Islandu nesmí být stresující a příliš dobrodružný! Smrt starého muže se vlastně nikoho nedotkla, nikdo se s ním nestýkal. Kdo tedy měl zájem odstranit starého samotáře? Aby snáze odhalil stopu, ubytuje se Erlendur přechodně v hotelu a opět jednou zjišťuje, že nitky vedou hluboko do minulosti.


...nihy: Hlas - Islandská krimi. Každoročně o Vánocích proudí do Reykjavíku turisté prožít vánoční svátky jinak ... Kniha: Hlas (Arnaldur Indridason) | Martinus ... . Když je ale ve sklepě renomovaného reykjavíckého hotelu nalezen vrátný, jehož někdo uškrtil, zdá se být po idyle. Všechny informace o produktu Kniha Hlas - Islandská krimi - Indridason Arnaldur, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hlas - Islandská krimi - Indridason Arnaldur. Stínový vrah - Islandská krimi. Arnaldur Indridason. kniha 294 K ... Hlas. Arnaldur Indridason. 0.0 z 5 hvězdiček. 3 ... Hlas - Islandská krimi Arnaldur Indridason | Knihkupectví ... ... . Stínový vrah - Islandská krimi. Arnaldur Indridason. kniha 294 K ... Hlas. Arnaldur Indridason. 0.0 z 5 hvězdiček. 319 K ... PŘIPRAVUJEME Stíny noci - Islandská krimi. Arnaldur Indridason. kniha 357 K ... Hla...SOUVISEJÍCÍ KNIHY