Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně

Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně - Osho | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Osho
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Osho. Číst Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha obsahuje improvizované promluvy, které Osho pronesl v raném období svého učení při třídenním meditačním soustředění v Bombaji. Jejich ústředním tématem je práce s myslí zaměřená na její osvobození od všech negativních vlivů společnosti. Během pouhých tří dní Osho dokázal odhalit cestu k nezávislé mysli, jež je základní podmínkou rozvíjení přirozeného potenciálu člověka, a přitom se zaměřil na tři stavy mysli: na stav bez přemýšlení, na stav myšlení a na stav bez myšlení. V promluvách tradičně využívá různá podobenství a příběhy z dávné minulosti a zároveň odpovídá na otázky sannjásinů. Hlavní důraz klade na oproštění se od všech forem víry a přesvědčení a na vymanění se z davu, který člověka vede k průměrnosti a k slepé poslušnosti. Jak říká Osho, „nezávislá mysl v nás probouzí touhu po opravdovém životě, v němž nic neskrýváme, nežijeme pokrytecky a nesnažíme se být jiní, než skutečně jsme. Až pak můžeme konečně poznávat své pravé bytí a žít šťastně a svobodně“.


...lá mysl - naučte se žít svobodně - Osho ; Tato kniha obsahuje improvizované promluvy, které Osho pronesl v raném období svého učení při třídenním meditačním soustředění v Bombaji ... pozitivní seberealizace - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Jejich ústředním tématem je práce s ... Jak říká Osho, „nezávislá mysl v nás probouzí touhu po opravdovém životě, v němž nic neskrýváme, nežijeme pokrytecky a nesnažíme se být jiní, než skutečně jsme. Až pak můžeme konečně poznávat své pravé bytí a žít šťastně a svobodně". Inspiraci pro knihu Nezávislá mysl - naučte se žít svobodně od autora Osho mi dal jeden člověk, kter ... Nezávislá mysl: Naučte se žít svobodně - KOSMAS.cz ... . Až pak můžeme konečně poznávat své pravé bytí a žít šťastně a svobodně". Inspiraci pro knihu Nezávislá mysl - naučte se žít svobodně od autora Osho mi dal jeden člověk, kterého sleduji na Instagramu. Nicméně jsem zjistila, že to není moje parketa. Mnoho věcí pro mne bylo značně nepochopitelných. Nezávis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY