Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil

Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato publikace sestává z průvodního textu a z obrázků určených k vybarvování. Text vysvětluje, co představují různé vyobrazené postavy – božstva, kouzelné bytosti, zvířata i symboly. A také nabízí rady, jakým způsobem tyto obrázky vybarvovat a nač přitom myslet, aby tato příjemná (a zároveň magická a rovněž spirituální) činnost splnila svůj účel. Každý obrázek má totiž jiný význam a účinek. Staří Slované uctívali mystické bytosti, jež je dle jejich víry chránily a pomáhaly jim. Byli to nejen různí bohové, ale i zvířata a rostliny, někdy dokonce kameny a skaliska neobvyklých tvarů či vodní zdroje atd. Naši předkové nedělili přírodu na živou a neživou: vše, co je obklopovalo, pro ně bylo živé, a proto v oněch dobách lidé uctívali přírodní síly obecně. Zbožňovali Slunce, Měsíc a přírodní jevy. Všemu připisovali božský původ a věřili, že přírodní síly jsou závislé na vůli bohů. Aby získali jejich milost, všemožně se snažili si je udobřit. Proto v určitých obdobích roku prováděli zvláštní posvátné rituály, přinášeli oběti, v modlitbách prosili bohy o pomoc a děkovali jim za úspěchy. Vedle solitérních božstev uctívali i božstva párová – jejich existence odrážela dualistické vnímání světa, jež bylo dávným Slovanům vlastní. Proto se klaněli nejen dobrým a kladným božstvům, ale také těm zlým. Kniha vám kouzelným a milým způsobem představí pestrý svět slovanských bohů a světonázorových představ starých Slovanů a současně poslouží i jako účinný nástroj změny vašeho života k lepšímu.


...ovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil kol ... Vyznam symbolu levně | Mobilmania zboží ... . Nakladatel: Eugenika 2018 Všechny informace o produktu Kniha Magie slovanských bohů a symbolů - Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Magie slovanských bohů a symbolů - Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil. Hledáte Eugenika Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením ... Magie slovanských bohů a symbolů | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Hledáte Eugenika Magie slovanských bohů a symbolů: Vybarvováním a správným zaměřením k probuzení jejich sil? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 18 Kč. Cena od 179 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. Magie slovanských bohů a symbol...SOUVISEJÍCÍ KNIHY