Filosofické procházky českou a ruskou literaturou

Filosofické procházky českou a ruskou literaturou - Jiří Hoblík (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Hoblík (ed.)
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Filosofické procházky českou a ruskou literaturou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Filosofické procházky českou a ruskou literaturou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Hoblík (ed.). Číst Filosofické procházky českou a ruskou literaturou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konference, která se pod týmž názvem konala 30.-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Mezi autory patří především vyučující Filozofické fakulty UJEP v Ústí nad Labem a Filozofického ústavu Petrohradské státní university, resp. Petrohradské státní aerokosmické univerzity. Co do obsahu se publikace zaměřuje na filosofické otázky přítomné zejména v moderní české a ruské literatuře, jakož i ve starší literatuře, která si zachovává svůj význam i v moderní době. Propojuje přitom českou recepci ruských autorů s ruskou recepcí autorů českých — v rámci publikace, jakož i na úrovni reflektovaných dějin myšlení a literatury.


...ické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konference, která se pod týmž názvem konala 30 ... Ústav pro českou literaturu AV ČR, v. v. i. - Press news ... .-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konference, která se pod týmž názvem konala 30.-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konf ... Filosofické procházky českou a ruskou literaturou - Hoblík ... ... .-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monografií, která vznikla na základě příspěvků česko-ruské konference, která se pod týmž názvem konala 30.-31. října 2013 v Ústí nad Labem. Filosofické procházky českou a ruskou literaturou dokazují, že obdobné projekty mohou být při náležitém nasazení životné a v mnoha ohl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY