Aromatické rostliny

Aromatické rostliny - Paola Franconeriová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paola Franconeriová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aromatické rostliny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aromatické rostliny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paola Franconeriová. Číst Aromatické rostliny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nápaditě zpracovaná příručka o aromatických léčivých rostlinách přibližuje řadu tradičních i méně tradičních bylinek a ukazuje, kdy a jak je sbírat, jak je používat a jaké jsou jejich hlavní účinky. V knize jsou rovněž postupy na jednotlivé preparáty, krémy či pomády a nechybí ani osvědčené recepty na chutné a voňavé pochoutky. Kromě aromatických bylin zde najdete i vzácné koření, které dodá pokrmům barvu i jedinečnou chuť.


...bylinek ( bazalka, tymián, majoránka, máta, meduňka, saturejka, libeček) jsou součástí našeho bohatého sortimentu ... Kniha: Aromatické rostliny - Paola Franconeriová | Knihy ... ... . Aromatické i léčivé rostliny jsou často používány jako koření v čerstvém stavu a proto se pěstují se na záhonech i v truhlících. Léþivé rostliny, ale i aromatické a kořeninové rostliny v souasné době zajímají lidi více než v minulosti. Svědí o tom množství zpráv ve sdělovacích prostředcích, ale také to, že v posledních letech znaþně vzrostl poet různých publikací s touto tematikou. Rostliny s vonnými silicemi (esenciálními oleji), které se využívají ve farmacii, kosmetice a nebo aromaterapii. ... Kategorie:Aromatické rostliny - Wikipedie ... . Rostliny s vonnými silicemi (esenciálními oleji), které se využívají ve farmacii, kosmetice a nebo aromaterapii. Články v kategorii „Aromatické rostliny" Zobrazuje se 107 stránek z celkového počtu 107 stránek v ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY