Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho

Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho - Maurizio de Giovanni | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Maurizio de Giovanni
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maurizio de Giovanni. Číst Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Během horkého léta roku 1931 otřese neapolskou smetánkou vražda vévodkyně Adriany Mussové z Camparina. Mladá Adriana, provdaná za mnohem staršího vévodu z Camparina, udržovala veřejně vztah s vlivným novinářem Mariem Capecem. Motiv k vraždě má hned několik lidí. Mezi nimi její manžel, velmi nemocný a otřesený neustálou nevěrou své druhé manželky – krásné Adriany. Jeho syn Ettore, jenž má pádné důvody nenávidět macechu. I její veřejný milenec, novinář Capece, který ji mohl zabít v záchvatu žárlivosti. Vyšetřování navíc komplikuje rostoucí vliv italských fašistů. Po boku komisaře Ricciardiho stojí i tentokrát věrný praporčík Maione. Plachý vztah s Enrikou prodělá další změny, přičemž se znovu objeví na scéně krásná Lívie, kterou přitahuje jak Neapol, tak Ricciardi.Série o komisaři Ricciardim Tajná schopnost – či prokletí – komisaře Ricciardiho spočívá v tom, že vnímá poslední slova a pocity obětí násilných smrtí. Díky tomu žije obklopen vidinami zubožených těl a cítí bolest jejich duší, které se dožadují spravedlnosti. Při vyšetřování pracuje bez přestávky a neřídí se předepsanými postupy. Ricciardiho schopnosti – vyřešit i ty nejzapletenější zločiny – přikládají jeho spolupracovníci až ďábelskou moc a neradi s ním spolupracují. Až na jediného – bodrého praporčíka Maiona, který ho oddaně všude doprovází.


...komisaře Ricciardiho. Během horkého léta roku 1931 otřese neapolskou smetánkou vražda vévodkyně Adriany Mussové z Camparina ... Misto pro kazdeho leto komisare ricciardiho leto komisare ... ... . Mladá Adriana, provdaná za mnohem staršího vévodu z Camparina, udržovala veřejně vztah s vlivným novinářem Mariem Capecem. Kniha: Místo pro každého - Léto komisaře Ricciardiho - Giovanni Maurizio de. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Detektivky > Místo pro každého ... Obsah knihy: M ... Kniha: Místo pro každého - Léto komisaře Ricciardiho ... ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... > Detektivky > Místo pro každého ... Obsah knihy: Místo pro každého - Léto komisaře Ricciardiho Během horkého léta roku 1931 otřese neapolskou smetánkou vražda vévodkyně Adriany Mussové z Camparina. Mladá Adriana, provdaná za mnohem staršího vévodu z Camparina, udr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY