Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend

Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý soubor trojice divadelních her z pera Agathy Christie zahrnuje tentokrát nejstarší původní autorčin kus, první spisovatelčinu adaptaci vlastní detektivky a jedno velice překvapivě přepracované krimidrama. Černá káva z roku 1930 sleduje případ krádeže a vraždy točící se kolem chemického vzorce ničivé výbušniny, který se – pochopitelně úspěšně – pokouší rozluštit Hercule Poirot. Hra A pak už tam nezbyl ani jeden (1941) vznikla adaptací stejnojmenného románu, známého ovšem rozhodně více pod názvem Deset malých černoušků – drama zdánlivě náhodně vybraných osob zanechaných na opuštěném ostrově napospas rafinovanému vrahovi je stejně mrazivé jako jeho knižní předloha. A v Posledním víkendu z roku 1951 se Christie rozhodla, že zločin spáchaný na poklidném venkovském sídle Hollow, může být – na rozdíl od prozaické předlohy – objasněn i bez přítomnosti nejslavnějšího belgického detektiva všech dob.


...ivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend Druhý soubor trojice divadelních her z pera Agathy Christie zahrnuje tentokrát nejstarší původní autorčin kus, první spisovatelčinu adaptaci vlastní detektivky a jedno velice překvapivě přepracované krimidrama ... Posledni vikend christie agatha | Sleviste.cz ... . Kniha: Detektivní hry 2 (Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend) - Agatha Christie Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Černá káva z roku 1930 sleduje případ krádeže a vraždy točící se kolem chemického vzorce ničivé výbušniny, který se - po chopitelně úspěšně - pokouší rozluštit Hercule Poirot. Hra A pak už tam nezb ... Detektivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani ... ... . Černá káva z roku 1930 sleduje případ krádeže a vraždy točící se kolem chemického vzorce ničivé výbušniny, který se - po chopitelně úspěšně - pokouší rozluštit Hercule Poirot. Hra A pak už tam nezb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY