Stylové bydlení můžete mít i vy

Stylové bydlení můžete mít i vy - Dorotea Vejmelková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dorotea Vejmelková
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stylové bydlení můžete mít i vy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stylové bydlení můžete mít i vy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dorotea Vejmelková. Číst Stylové bydlení můžete mít i vy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zařizujete bydlení a potřebujete inspiraci? V knize známé interiérové designérky najdete podrobný návod, jak vlastní bydlení zařídit kvalitně a stylově. Dozvíte se jak pracovat s barvami v interiéru, stylem, kompozicí a dalšími tématy, kterým se nemůžete vyhnout. Obrazová dokumentace přesně dokládá uvedené teze a napomáhá snadnému porozumění. Součástí jsou jak koláže, tak fotografie. Kniha je určena také začínajícím interiérovým designérům a studentům interiérového designu, protože na rozdíl od ostatních publikací pojímá téma Styl v interiéru analyticky a strukturovaně. Kromě obecných pouček obsahuje mnoho konkrétních rad a zkušeností autorky, která vychází z vlastní, desetileté praxe návrháře interiérů a lektora interiérového designu.


...bydlení můžete mít i vy. Vejmelková Dorotea ... Stylové bydlení - JAGASTORE.sk ... . Tištěná kniha. Pevná šitá vazba. 399 K ... Stylové bydlení můžete mít i vy Autor: Vejmelková, Dorotea Nakladatel: Grada EAN: 9788027107711 ISBN: 978-80-271-0771-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 174 stran, česky Rozměry: 25,5 × 25,5 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Grada Stylové bydlení: můžete mít i vy (978-80-271-0771-1) Zařizujete bydlení a potřebujete inspiraci?V knize známé interiérové designérky najdete podrobný návod, jak vlastní bydlení zařídit kvalitně a stylově. Dozvíte se jak pracovat s barvami v interiér ... Stylove bydleni | Sleviste.cz ... . Dozvíte se jak pracovat s barvami v interiéru, stylem, kompozicí a dalšími tématy, kterým se nemůžete vyhnout. Stylové bydlení můžete mít i vy. Obsah. ... Zařizujete bydlení a potřebujete inspiraci? V knize známé...SOUVISEJÍCÍ KNIHY