Christie: Detektivní hry 2

Christie: Detektivní hry 2 - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Christie: Detektivní hry 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Christie: Detektivní hry 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Christie: Detektivní hry 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý soubor trojice divadelních her z pera Agathy Christie zahrnuje tentokrát nejstarší původní autorčin kus, první spisovatelčinu adaptaci vlastní detektivky a jedno velice překvapivě přepracované krimidrama. Černá káva z roku 1930 sleduje případ krádeže a vraždy točící se kolem chemického vzorce ničivé výbušniny, který se – pochopitelně úspěšně – pokouší rozluštit Hercule Poirot. Hra A pak už tam nezbyl ani jeden (1941) vznikla adaptací stejnojmenného románu, známého ovšem rozhodně více pod názvem Deset malých černoušků – drama zdánlivě náhodně vybraných osob zanechaných na opuštěném ostrově napospas rafinovanému vrahovi je stejně mrazivé jako jeho knižní předloha. A v Poslední víkendu z roku 1951 se Christie rozhodla, že zločin spáchaný na poklidném venkovském sídle Hollow, může být – na rozdíl od prozaické předlohy – objasněn i bez přítomnosti nejslavnějšího belgického detektiva všech dob.


...ivní hry 2: Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend Agatha Christie Nakladatel: Knižní klub 2018 Slečna Marplová ... Detektivní hry 2 (Černá káva, A pak už tam nezbyl ani ... ... . Detektivní aktovka o důmyslné léčce na milenecký pár. Detektivka, ve které se advokát snaží přijít na kloub vraždě bohaté staré dámy. Agata Christie Krev na ... Detektivní aktovka o důmyslné léčce na milenecký pár. Povídka od královny kriminálních příběhů. Příjemný poslech. Hercule Poirot. Detektivní příběh, v němž detektiv Hercule ... Detektivní hry book. Read reviews from world's la ... Christie: Detektivní hry 2 | O2 Knihovna ... . Příjemný poslech. Hercule Poirot. Detektivní příběh, v němž detektiv Hercule ... Detektivní hry book. Read reviews from world's largest community for readers. Ne všichni milovníci Agathy Christie vědí, že slavná autorka napsala vedle ... Kniha: Detektivní hry 2 (Agatha Christie). Nakupujte kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY