Tajemství hradu v Karpatech & Jiří Brdečka

Tajemství hradu v Karpatech & Jiří Brdečka - Jiří Brdečka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Brdečka,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství hradu v Karpatech & Jiří Brdečka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství hradu v Karpatech & Jiří Brdečka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Brdečka,. Číst Tajemství hradu v Karpatech & Jiří Brdečka Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1980 napsal Jiří Brdečka literární scénář ke kultovnímu snímku Tajemství hradu v Karpatech. Půvabný humorný text potěší stejně jako film sám. Úvod Terezy Brdečkové a odborná studie Lukáše Skupy seznamují čtenáře s pozadím vzniku filmu, ale hlavně s absurdním a politicky poplatným mechanismem, v němž vznikaly normalizační komedie. Kniha kromě toho přináší množství fotografií z filmu, faksimile Brdečkových poznámek i dobových dokumentů.


...í hradu v Karpatech The Mysterious Castle in the Carpathians; Komedie / Sci-Fi ... Tajemství hradu v Karpatech (1981) - FDb.cz ... . Československo, 1981, 97 min. Režie: Oldřich Lipský. Předloha: Jules Verne (kniha) Scénář: Jiří Brdečka, Oldřich ... V roce 1980 napsal Jiří Brdečka literární scénář ke kultovnímu snímku Tajemství hradu v Karpatech. Půvabný humorný text potěší stejně jako film sám. Úvod Terezy Brdečkové a odborná studie Lukáše Skupy seznamují čtenáře s pozadím vzniku filmu, ale hlavně s absurdním a politicky poplatným mechanismem, v němž vznikaly normalizační komedie. Tajemství hradu v Karpatech na ČSFD Kinoboxu FDb IMDb Některá data mohou ... Tajemství hradu v Karpatech (1981) | ČSFD.cz ... . Tajemství hradu v Karpatech na ČSFD Kinoboxu FDb IMDb Některá data mohou pocházet z datové položky . Film je třetí a také poslední [1] společnou prací scenáristy Jiřího Brdečky a režiséra Oldřicha Lipského . Tajemství hradu v Karpatech. Zobrazit všechny (4) Nahrát obrázek. Další název: Tajemný hrad v Karpa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY