Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska

Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska - Vladimír Brych, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Brych,
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Brych,. Číst Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z českých hradů a zámků dýchá tajemná historie. Jejich velký počet a překvapivá rozmanitost láká každý rok stále více turistů toužících po poznání. V této jedinečné knize, která je největší jednosvazkovou publikací svého druhu, naleznete téměř 250 památek z různých koutů naší republiky. Jejím autorem je přední český odborník, historik PhDr. Vladimír Brych. Nejen, že se dozvíte spoustu zajímavých informací, ale texty o památkách jsou doprovázeny velkým množstvím unikátních fotografií Jana Rendeka. Kniha vám tak může posloužit jako dobrý pomocník při výběru zajímavého výletu, nebo se její krásou necháte jen tak okouzlit v pohodlí domova a budete snít o dobách dávno minulých.


...ady a zámky -- Klenoty Čech, Moravy a Slezska - Vladimír Brych; Jan Rendek ... Kniha: Hrady a zámky (Vladimír Brych a Jan Rendek) | Martinus ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (klenoty Čech, Moravy a Slezska) Předmětná hesla Hrady - Česko Zámky - Česko. filmový dokument Krásy Čech Moravy a Slezska díl: Hrady a zámky Středních Čech. Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska Autor: Brych, Vladimír a ... Hrady a zamky cech moravy a slezska | Sleviste.cz ... . Hrady a zámky - Klenoty Čech, Moravy a Slezska Autor: Brych, Vladimír a Rendek, Jan Nakladatel: Ottovo nakladatelství EAN: 9788074516948 ISBN: 978-80-7451-694-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 744 stran, česky Rozměry: 23,5 × 31 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Kniha Hrady a zámky: Klenoty Čech, Moravy a Slezska na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Hrady a zámky: Klenot...SOUVISEJÍCÍ KNIHY