Martinez Manuel: Monografie malíře

Martinez Manuel: Monografie malíře - Petra Hoftichová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Hoftichová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Martinez Manuel: Monografie malíře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Martinez Manuel: Monografie malíře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Hoftichová,. Číst Martinez Manuel: Monografie malíře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Martinezova tvorba je známá po celém světě. Ačkoliv žije trvale ve Francii, vystavuje nejen tam, ale i ve vzdáleném brazilském Sao Paulu. Jeho obrazy jsou součástí sbírek milovníků umění v Německu, Francii, Švýcarsku a nyní i v České republice. Monografie vychází u příležitosti velké retrospektivní výstavy v pražském Mánesu v roce 2018 a obsahuje na devadesát jeho obrazů. Pečlivě připravená monografie francouzského malíře španělského původu Manuela Martineze obsahuje texty ve čtyřech jazycích (česky, anglicky, francouzsky a německy) a je výborným dárkem pro každého milovníka umění.


...z Manuel: Manuel Martinez - Monografie malíře ... Goya (opera) - Wikipedie ... . Autor: Martinez Manuel. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Martinezova tvorba je známá po celém světě. Ačkoliv žije trvale ve Francii, vystavuje nejen tam, ale i ve vzdáleném brazilském Sao Paulu. Jeho obrazy jsou součástí sbírek milovníků umění v Německu ... Kniha: Manuel Martinez - Monografie malíře - Manuel Martinez. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je n ... Španělský malíř Manuel Martinez: Každý obraz vrhá světlo ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. Martinez Manuel: Monografie malíře Petra Hoftichová, Michal Matěj Nakladatel: Shania 2018 Monografie vychází u příležitosti velké retrospektivní výstavy v pražském Mánesu v roce 2018 a obsahuje na devadesát jeho obrazů....SOUVISEJÍCÍ KNIHY