Krása je stigma

Krása je stigma - Eka Kurniawan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eka Kurniawan
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Krása je stigma.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krása je stigma ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eka Kurniawan. Číst Krása je stigma Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyprávění o indonésko-holandské prostitutce Dewi Ayu, jejích dcerách, jejich nápadnících i manželích, potomcích i protivnících začíná fantaskním obrazem zmrtvýchvstání: ústřední protagonistka po jednadvaceti letech vstává z mrtvých a poprvé pohlíží do tváře své čtvrté dcery, nehezké dívky pojmenované Kráska. Zvědavý čtenář, kterého zajímá, jak se rázovitá Dewi s novou situací popasuje, je rychle vtažen do děje – než se dozví odpovědi na všechny své otázky, vyposlechne si rozvětvené dějiny celého rodu i jeho domovského městečka.


...rása je stigma - Eka Kurniawan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Krása je stigma - Knihkupectví Luxor ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Přesto slovo STIGMA (z řečtiny) znamená především BOD. Tedy významný bod - jako místo, které něco značí, dává najevo. Stigmatizmus pak vychází z původního slova STIGMA jako z výrazného bodu materiálového nebo ... Kniha Krása je stigma - Eka Kurniawan | knizniklub.cz ... . Stigmatizmus pak vychází z původního slova STIGMA jako z výrazného bodu materiálového nebo tělesného či duševního, tedy bodu jenž poněkud zatěžuje danou věc či živou bytost určitou neobvyklostí oproti normě anebo ve srovnání s ostatními ... Krása a láska je pošlapávána i uctívána, ženy jsou výjmečně krásné (až na jednu) a silné, muži i přes svou fyzickou sí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY