Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava

Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava - Hana Zobačová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Zobačová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Zobačová. Číst Obrázkovník pro nácvik správného chování – hra a doprava Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo si hraje, nezlobí. Jsou ale děti, které si hrát neumějí, neví, jak si říct o hračku, jak hračku s druhým vyměnit, jak se chovat na písku, kdy při hře počkat a kdy a jak se naopak připojit k ostatním dětem hned. Cestou za kamarádem nebo na hřiště také často musíme použít nějaký dopravní prostředek nebo veřejnou komunikaci, stávají se z nás tedy účastníci silničního provozu. I ten má svá pravidla a je dobré je dodržovat pro vlastní bezpečí i pro pohodlí všech cestujících. Tato publikace je ideální pro nácvik sociálních dovedností a chování v určitých životních situacích. Je určena především malým dětem od dvou do šesti let, které je dobré seznamovat se zásady správného chování názornou formou, za užití konkrétních příkladů. Užít tuto knihu ale mohou i děti mladší dvou let, nebo naopak děti starší, čerství školáci. Publikace je zpracována přístupnou metodou obrázků, která je srozumitelná dětem s běžným vývojem i dětem s určitým hendikepem. Účelem této publikace není děti poučovat, ale naučit dobrému a bezpečnému chování. Je vázána v kroužkové vazbě, je tak jednodušší od sebe oddělit žádoucí a nežádoucí chování.


...y informace o produktu Kniha Obrázkovník pro nácvik správného chování - hra a doprava - Hana Zobačová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Obrázkovník pro nácvik správného chování - hra a doprava - Hana Zobačová ... Obrázkovník pro nácvik správného chování - Hana Zobačová ... ... . Obrázkovník pro nácvik správného chování - Hra a doprava. Publikace je zpracována přístupnou metodou obrázků, která je srozumitelná dětem s běžným vývojem i dětem s určitým hendikepem. Účelem této publikace není děti poučovat, ale naučit dobrému a bezpečnému chování. Je vázána v kroužkové vazbě, je tak jednodušší od… OBRÁZKOVNÍK - HRA A DOPRAVA. Obrázkový slovník pro nácvik správného chování na téma HRA ... Obrázkovník pro nácvik správného chování - hra a doprava ... ... . Účelem této publikace není děti poučovat, ale naučit dobrému a bezpečnému chování. Je vázána v kroužkové vazbě, je tak jednodušší od… OBRÁZKOVNÍK - HRA A DOPRAVA. Obrázkový slovník pro nácvik správného chování na téma HRA A DOPRAVA. +420 724 081 647. [email protected] Prosím, použijte minimálně 3 znaky! Kniha: Ob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY