Pět mrtvých psů

Pět mrtvých psů - Michal Sýkora | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Sýkora
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět mrtvých psů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět mrtvých psů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Sýkora. Číst Pět mrtvých psů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další z případů komisařky Výrové Vrchní komisařka Marie Výrová, přezdívaná „Velká Sova“, spolu se svými kolegy vyšetřuje noční loupežné přepadení, během něhož skupina maskovaných mužů ukradla z olomoucké zoologické zahrady tři severoamerické medvědy a současně zavraždila vrátného. Vyšetřování je zprvu neúspěšné; základní otázka, k čemu někdo potřebuje živé medvědy, zůstává nezodpovězena. Když navíc jediného vytipovaného podezřelého kdosi z jeho kompliců připraví o život, je jasné, že detektivové mají co do činění s velmi nebezpečným protivníkem. Mladá policistka Kristýna Horová, bývalá kolegyně olomouckých detektivů, za trest přeložená na obvodní oddělení ve Šternberku, paralelně vyšetřuje nález pěti mrtvých psů, ledabyle zakopaných v lese. Pátrání ji přivede jednak na stopu zápasů bojových plemen pořádaných místním „vlivným podnikatelem“, jednak k přesvědčení, že oba případy spolu souvisejí. Napětí, zábavné i stinné stránky lidské povahy, které umocňuje prostředí maloměsta, a samozřejmě jedinečná komisařka Marie Výrová, to vše obsahuje knižní novinka. Zfilmovaná podoba této knihy v režii Jana Hřebejka získala v anketě čtenářů iDNES.cz prvenství v kategorii nejlepší televizní film a minisérie roku 2016. Románová verze však oproti televiznímu zpracování nabízí odlišné završení případu.


...t mrtvých psů primárně vzniklo jako námět pro Českou televizi, který jsem však mezitím převedl do románové verze, která se v mnoha ohledech od toho, co diváci uvidí na obrazovkách, bude Česká televize odlišovat ... Pět mrtvých psů (2015) [TV minisérie] - FDb.cz ... . Román ovšem ještě není hotov, takže tentokrát bude oproti předchozím případům pořadí obrácené. Pět mrtvých psů (TV seriál) Detektivové od Nejsvětější Trojice (neoficiální název) Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Päť mŕtvych psov; Krimi / Drama. Česko, 2016, 3 h 6 min (Minutáž: 59-66 min) Režie: Jan Hřebejk. Předloha: Michal Sýkora (kniha) Scénář: Pět mrtvých psů. Žánr Drama, Krimi. IMDb 6.8. ČSFD 66%. Trailer Spustit. Obsah. Ze zoologické zahrady v Olo ... Pět mrtvých psů (2016) - Online, recenze, novinky | FILMTORO ... . Česko, 2016, 3 h 6 min (Minutáž: 59-66 min) Režie: Jan Hřebejk. Předloha: Michal Sýkora (kniha) Scénář: Pět mrtvých psů. Žánr Drama, Krimi. IMDb 6.8. ČSFD 66%. Trailer Spustit. Obsah. Ze zoologické zahrady v Olomouci totiž záhadně zmizeli tři medvědi. Během nočního přepadení ostrahy organi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY