Od jarmulky ke kříži - Příběh konverze francouzského rabína

Od jarmulky ke kříži - Příběh konverze francouzského rabína - Jean-Marie Élie Setbon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jean-Marie Élie Setbon
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Od jarmulky ke kříži - Příběh konverze francouzského rabína.pdf


Chcete si knihu přečíst?Od jarmulky ke kříži - Příběh konverze francouzského rabína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean-Marie Élie Setbon. Číst Od jarmulky ke kříži - Příběh konverze francouzského rabína Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jean-Marie Élie Setbon vyrostl v židovské rodině, stal se dokonce rabínem, ale v dospělosti objevil Ježíše Krista a moc jeho kříže. V roce 2008 byl pokřtěn, po smrti své manželky se znovu oženil a má osm dětí. Ukřižovaný jej zvláštně přitahoval už od chlapeckých let, ale cesta za Kristem byla dlouhá a spletitá. Jeho typicky židovský způsob vnímání se nepřestal srážet s tím křesťanským ani během přípravy na křest. Později autor napsal: „Po dlouhém putování Bůh konečně sňal závoj z mých očí. Najednou se všechno vyjasnilo, Bůh mi dal nové smýšlení a já jsem vše uviděl v novém světle. Tato kniha vypráví o obrácení. Je to ale hlavně příběh člověka, který velmi dlouho bojoval s Bohem Ježíše Krista, jenž ho očekával a dával mu znamení.“ Neobyčejný příběh, jenž dokazuje, jak nevyzpytatelné jsou cesty Boží.


...ulky ke kříži(Setbon Jean-Marie Élie) - Jean-Marie Élie Setbon vyrostl v židovské rodině, stal se dokonce rabínem, ale v dospělosti objevil Ježíše Krista a moc jeho kříže ... Jean-Marie Élie Setbon | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . V roce 2008 byl pokřtěn, po smrti své manželky se znovu oženil a má osm dětí. Ukřižovaný jej zvláštně přitahoval už od chlapeckých let, ale cesta za Kristem byla dlouhá a spletitá. Kniha: Od jarmulky ke kříži -- Příběh konverze francouzského rabína - Jean-Marie Élie Setbon. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Od jarmulky ke kříži ... Od ... Od jarmulky ke kříži -- Příběh konverze francouzského rabína ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Od jarmulky ke kříži ... Od jarmulky ke kříži: Příběh konverze francouzského rabína z kategorie akce, beletrie, literární ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY