Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi

Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi - Ted Andrews | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ted Andrews
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ted Andrews. Číst Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý z nás má prospěch z kontaktů s duchovní říší. Často se nám to spojení povede, aniž si to uvědomíme. Duchovní bytosti mají v našich životech mnoho rolí a berou na sebe různé podoby. Inspirují kreativitu a pochopení, pomáhají nám otevřít se úplnosti, chrání nás a jsou našimi společníky. V knize Jak se seznámit s duchovními průvodci nás oblíbený autor Ted Andrews učí jednoduchým a účinným technikám, jak si vytvořit vzájemný vztah se svými anděly a průvodci. Vyzkoušejte meditaci, věštění, vůně, křišťály i jiné způsoby s duchovními pomocníky a radujte se z mnoha darů a příležitostí poznání tím, že budete pracovat s anděly strážnými, s duchovními průvodci, se svými drahými, s duchovními zvířecími totemy, s přírodními duchy, s vílami.


...jí kreativitu a pochopení, pomáhají nám otevřít se úplnosti, chrání nás a jsou našimi společníky ... Ted Andrews | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V knize Jak se seznámit s duchovními průvodci nás oblíbený autor Ted Andrews učí jednoduchým a účinným technikám, jak si vytvořit vzájemný vztah se svými anděly a průvodci. Hledáte Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi od Ted Andrews? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi Autor: Andrews, Ted Nakl ... Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi ... ... . 33 prodejen po celé ČR Jak se seznámit s duchovními průvodci a pracovat s nimi Autor: Andrews, Ted Nakladatel: Fontána EAN: 9788073369187 ISBN: 978-80-7336-918-7 Originál: How to meet&Work with Spirit Guides Překlad: Hornová, Libuše Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Často se nám to spojení povede, aniž si to uvědomíme. Duchovní bytosti m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY