Italština pro operní pěvce

Italština pro operní pěvce - Marie Kronbergerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Kronbergerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Italština pro operní pěvce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Italština pro operní pěvce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Kronbergerová. Číst Italština pro operní pěvce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhé, rozšířené a přepracované vydání oblíbené studijní pomůcky. Její hlavní část tvoří texty písní a árií z pěveckých učebních pomůcek (Vaccai, Parisottiho arie antiche, Marchesiho vokalízy, Koželuhovy arietty) a frekventované árie z několika desítek oper. Všechny texty (celkem přes 350) jsou graficky podloženy doslovným překladem. Árie z dnes provozovaných oper jsou uvedeny v kontextu celého díla.Další částí publikace jsou cvičení, zaměřená především na výslovnost. V menší míře obsahují odkazy na gramatiku, slovní zásobu a reálie. Lexikálně vycházejí cvičení z divadelní praxe a z chyb, kterých se dopouštějí interpreti při studiu konkrétních titulů. K orientaci a k usnadnění práce pomáhají čtyři různé rejstříky.


...nihy.cz > Knihy > Učebnice > Italština pro operní pěvce ... Ivan Rumánek | Facebook ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Italština pro operní pěvce. KRONBERGEROVÁ Marie. Info: Akademie múzických umění, 2018 (2.) - brož., 344 str. EAN: 9788073314637 ISBN: ... Vocal coaching, voice lessons, singing lessons, voice exercises and vocal instruction for rock, metal, hardcore and metalcore singers from Melissa Cross Italština pro operní pěvce. Knihanbsp;Italština pro operní pěvce je určena pro v ... Italština pro operní pěvce - Kronbergerová Marie ... ... . Knihanbsp;Italština pro operní pěvce je určena pro výuku italštiny a zpěvu na školách i pro individuální přípravu profesionálních zpěváků. Základem jsou texty pěvecké literatury psané v italštině, kte... Italština pro opern...SOUVISEJÍCÍ KNIHY