Miluj každého: Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu

Miluj každého: Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu - Parvati Markus | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Parvati Markus
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Miluj každého: Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Miluj každého: Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Parvati Markus. Číst Miluj každého: Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Transcendentní moudrost Neem Karoli Baby prostřednictvím příběhů lidí ze Západu, jejichž život se navždy změnil. Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních vůdců naší doby, božského guru, který inspiroval a vedl celé generace lidí, četně Ram Dasse, Daniela Golemana, nebo Larryho Brillianta. V roce 1967 se Baba Ram Dass – bývalý profesor Harvardské univerzity Richard Alpert – odjel do Indie, aby se seznámil s tajemným guru Neem Karoli Babou, který je po celém světě znám jako Maharaj Ji. Ram Dass tím inspiroval celou generaci západní idealistické mládeže, aby se seznámila s východní kulturou i náboženstvím. Maharaj Ji zemřel dne 11. září 1973 a v té době se již v Indii nacházelo několik set lidí ze Západu. Všichni ti, kteří slyšeli sirény volání Východu, a následovali je do podhůří Himálaje, rádi vypráví příběhy z té doby. Jádro této knihy tvoří vzpomínky lidí na Maharaj Jiho a příběhy, jak jeho moudrost ovlivnila jejich životy.


... informace o produktu Kniha Miluj každého - Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu - Georg Markus, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Miluj každého - Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu - Georg Markus ... Esoterická a náboženská literatura ... . Miluj každého - Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ze Západu. ... Transcendentní moudrost Neem Karoli Baby prostřednictvím příběhů lidí ze Západu, jejichž život se navždy změnil Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních vůdců naší doby, božského guru, který inspiroval a vedl ... Transcendentní moudrost Neem Karoli Baby prostřednictvím příběhů lidí ze Západu, jejichž život se navždy změnil. Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních ... Miluj každého Neem Karoli Baba a jeho moudrost v příbězích ... ... ... Transcendentní moudrost Neem Karoli Baby prostřednictvím příběhů lidí ze Západu, jejichž život se navždy změnil. Kniha je oslavou Neem Karoli Baby, jednoho z nejvlivnějších duchovních ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY