Příšerné tchyně

Příšerné tchyně - Anna Jansson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Jansson
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Příšerné tchyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příšerné tchyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Jansson. Číst Příšerné tchyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pohádkách jsou macechy zlé. A i ve skutečném životě není dobré se jim podřizovat. O tom je Angelika Lagermark přesvědčena. Ze zkušenosti.Před šesti měsíci chytila Angelika svatební kytici, a teď se nemůže dočkat svatby. Ale Angelika má pochybnosti. Je Magnus ten pravý? Jeho matka Judith, která se po nehodě ve vlastním bytě k Angelice nečekaně přestěhovala, rozhodně není spolubydlícím, jakého Angelika chce. Život je boj. Angelika nikdy neměla děti, po kterých strašně toužila, ale když jí do života vstoupila malá Folke, dostala šanci být jejím dospělým vzorem. Folke trpí selháním ledvin a potřebuje transplantaci. Ale najít dárce není snadné. A jak mluvit s dítětem, které klade závažné otázky týkající se smrti?Angelika se svou sestrou mají na Gotlandu dvě zavedené kadeřnictví, ale ve skutečnosti mají jiný cíl: pomáhají lidem najít lásku. Setkáváme se s Egilem, který trpí posttraumatickým syndromem, protože jeho přítelkyně mu oznámila, že by si měli dát pauzu a získat nové zkušenosti. Nyní Egil dává každý týden do místních novin inzerát pod pseudonymem „Nezkušený“ a hledá ženy, které ho naučí umění lásky. Určitě potřebuje pomoc. To, že se jdete nechat ostříhat do Salonu lásky, nikdy není náhoda. A nikdy není příliš pozdě na to najít lásku. Angelika vám již vychází vstříc!


...rné tchyně. Anna Jansson. Četl(a) jsem ... tchyne | Blesk.cz ... . Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 14.4. u Vás doma (Typy doručení) ... Ani druhý díl nezklamal, je to příjemné odpočinkové čtení. Angelika a Ricky opět spřádají plány osudu svých zákazníků a k tomu se k Angelice nastěhuje na několik týdnů její tchýně, která jí dává neustále najevo, že chce vnoučata. Tchyně na večer¡i Regina si vyzvedla ... Knihomolno: Příšerné tchyně - Anna Jansson ... . Tchyně na večer¡i Regina si vyzvedla Folkeho, ale bramborový mravenec Mravid zůstal v krabici od bot, kde teď bydlí. Srdcové eso, moje střapatá černobílá lesní kočka, se mi otírá ... Hledáte Příšerné tchyně od Anna Jansson? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY