Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému

Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému - Viktor Hruška (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Hruška (ed.)
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Hruška (ed.). Číst Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na jaře roku 1817, dva roky po autorově smrti, vyšel v Praze u Karla Viléma Enderse spis Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému, sebraní dle nejvznešenějších a nejznamenitějších hudců našich let z pera Jakuba Jana Ryby (1765–1815). Žánrově se jedná o publikaci didaktickou, výklad je cíleně podpíraný argumentací a ilustrativními příklady a buduje pro svého čtenáře opravdové základy ke všemu hudebnímu umění.


...an Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému Editor: Hruška, Viktor Nakladatel: Akademie múzických umění EAN: 9788073314651 ISBN: 978-80-7331-465-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 134 stran, česky Rozměry: 19,5 × 25 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Ryba - webzdarma ... . vydání) Na jaře roku 1817, dva roky po autorově smrti, vyšel v Praze u Karla Viléma Enderse spis Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému, sebraní dle nejvznešenějších a nejznamenitějších hudců našich let z pera Jakuba Jana Ryby (1765-1815). Žánrově se jedná… Kniha: Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému - Viktor Hruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevře ... Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu ... ... . Žánrově se jedná… Kniha: Jakub Jan Ryba: Počáteční a všeobecní základové ke všemu umění hudebnému - Viktor Hruška. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. RYBA, Jakub Jan: Počáteční a všeo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY