Spiráldynamik: Bez bolesti v pohybu

Spiráldynamik: Bez bolesti v pohybu - Christian Larsen, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Larsen,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spiráldynamik: Bez bolesti v pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spiráldynamik: Bez bolesti v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Larsen,. Číst Spiráldynamik: Bez bolesti v pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přirozenost stojí za tajemstvím úspěchu „bez bolesti v pohybu"! Největším nepřítelem přirozenosti jsou špatné pohybové návyky. Co jednou začalo špatným držením těla nebo nesprávnými návyky, z toho se po letech stává bolestivý problém. To platí pro přetíženou šíji, prohnutí v kříži, bolavá kolena, ale i hallux valgus. Kniha nabízí top cviky Spiraldynamik, s jejichž pomocí můžete úspěšně čelit nesprávnému postoji a bolestem jednoduše tak, že se znovu naučíte anatomicky správně pohybovat. Ve cvičení podle Spiraldynamik se s ohledem na evoluci zrcadlí nejdůležitější archaické pohyby. Ty, které člověk „cvičil“ a jež ho spoluutvářely po miliony let: chůze, úchop, hod, opora atd. Toto spektrum vám nabízí možnost cvičit archaické pohyby i v běžném životě. Najdete tu impulzní trénink pánevního dna, při chůzi po schodech pomůže proti bolestem zad, krátká chůze k automatu na kávu otevře třísla, každé vstávání umožní správné nasměrování kolen, pohled do strany vede k mobilizaci hrudní páteře, při úklidu nádobí trénujete pohyblivost ramenních kloubů, při jízdě autem s oběma rukama na volantu zdokonalujete stabilitu ramen.


...namik: Bez bolesti v pohybu 498,-364,-Skladem > 10 ks ... Bolesti kloubu ramen levně | Blesk zboží ... . Koupit. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x. 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 50+ zákazníků již zakoupilo. 100 % zákazníků doporučuje. Spiraldynamik: Bez bolesti v pohybu Zdraví díky anatomicky správnému pohybu. ... Přijít na kloub umění lidského pohybu a pochopit pohybovou inteligenci je velká výzva pro každého… AKTUÁLNĚ 24.-28. 6. 2020 Spiraldynamik® Intermediate Fyziopedagogika KURZ Kurz Spiraldynamik® Intermediate Fyziopedagogika prohlubuje způsobilost v terapii a v učení pohybu a učí cíleně používat Spiraldynamik®. Těžiště kurzu je v orientované implementaci do ... Home | Spiraldynamik ... . Těžiště kurzu je v orientované implementaci do ... Největším nepřítelem anatomicky správného pohybu jsou špatné pohybové návyky. 60 nejúčinnějších cviků Spiraldynamik®, jak se opět naučit správně - a bez bolesti - pohybovat. Christian Larsen, Bea Miescher nakladatelství Poznán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY