Šimonovy pracovní listy 25: Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky

Šimonovy pracovní listy 25: Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky - Marie Těthalová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Těthalová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šimonovy pracovní listy 25: Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šimonovy pracovní listy 25: Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Těthalová. Číst Šimonovy pracovní listy 25: Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj grafomotorických dovedností. Předškolní děti, jimž jsou pracovní listy určeny, se stávají spoluautory hravých a veselých obrázků. Smyslem není napodobení přesných tvarů, ale uvolnění ruky a fixování správného držení tužky a také správného sezení, a dále vedení nepřerušované linie. Jednotlivé úkoly jsou hravé, mají komiksový ráz. Provázejí jimi dvě děti – chlapec Šimon, pravák, a holčička Simona – levačka. Marie Těthalová je speciální pedagožka, šéfredaktorka Informatoria 3–8 a autorka ŠPL 23 – Rozvoj slovní zásoby.


...y pracovní listy 25 - Hravá grafomotorika ... Grafomotorika pracovni listy kolektiv | Sleviste.cz ... . 1 z 3 . Šimonovy pracovní listy 25 - Hravá grafomotorika . Pro praváky i leváky. Dostupnost: Na objednání (cca 3-4 pracovní dny) Můžeme doručit do: 28.5.2020 Běžná cena: 159 Kč: Ušetříte: 20 Kč (-13 % ... Šimonovy pracovní listy 25. Hravá grafomotorika - Pro praváky i leváky - Marie Těthalová. Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj grafomotorických dovedností. Předškolní děti, jimž jsou pracovní ... Šimonovy pracovní listy 21 - Knihy pro radost ... . Předškolní děti, jimž jsou pracovní listy určeny, se stávají spoluautory hravých a veselých obrázků. Šimonovy pracovní listy - 25 Autor: Těthalová Marie Podtitul: Pro praváky i leváky Ilustrátor: Koubská Patricie Nakladatel: Portál Počet stran: 64 Vazba: Brožovaná Rok vydání: 2017 Více informací Šimonovy pracovní li...SOUVISEJÍCÍ KNIHY