Normálně jiní

Normálně jiní - Tammy Robinsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tammy Robinsonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Normálně jiní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Normálně jiní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tammy Robinsonová. Číst Normálně jiní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro fanoušky románů Hvězdy nám nepřály a Než jsem tě poznala. Žádná rodina není ideální. Každá má svoje problémy. Devatenáctiletá Maddy dělí svůj život mezi práci ve fotolabu a péči o svou mladší autistickou sestru B, která vyžaduje celodenní péči. Stará se o ni společně s matkou a je smířená s tím, že už to tak bude napořád. Nemá čas na kamarády, na kluky, na věci, co ostatní v jejím věku běžně dělají. To poslední, na co myslí, je láska. Jenže jí to nevadí. Rodina je přece nejdůležitější... S tím by ovšem nesouhlasil devatenáctiletý Albert. Jediné, o čem sní, je odjet z domu, od otce, který ho nikdy nepochválí. Albert je podle něj jen břídil a flákač, který nikdy nic nedokáže. Pryč od bratra, který si libuje v urážkách všeho a všech. Jednoho dne se Maddy a Albert potkají a toto setkání jim změní pohled na vše. Albert začne poněkud odtažité, a přitom okouzlující Maddy nadbíhat. Čím více se sbližují, tím více si uvědomují, že na své problémy nejsou sami a že jeden druhému mohou dodat odvahu věci změnit. Albert poprvé v životě poznává, jak silné může být rodinné pouto. Zamilují se do sebe, ale kromě lásky je čeká ještě jedna těžká zkouška. Jak se s ní vyrovnají?Novozélandská autorka Tammy Robinsonová se s vtipem a hlubokým porozuměním zamýšlí nad způsobem, jakým dokážeme plnit své sny, nad cenou, kterou jsme za to ochotni zaplatit, a nad sílou lásky, která nám umožňuje najít svou pravou rodinu.


...rmálně jiní Přidat komentář. Teryz ... Normálně jiní | Cosmopolis.cz ... . 1 29. dubna. Knížka, kterou jsem si zamilovala už od první stránky. ... Normálně jiní, kniha s oslnivou obálkou, která přiláká mnohé pohledy čtenářů, kteří na ni narazí. Především tedy romantické duše neodolají tomu, že je příběh určen pro fanynky knih Hvězdy nám nepřály a Než jsem tě poznala. Normálně jiní je kniha, která se rozhodně bude líbit čtenářům Jojo Moyesové a Johna Greena. Je to napsané na přebalu a je to pra ... Normálně jiní - Jedu v knize ... . Je to napsané na přebalu a je to pravda. V Normálně jiní nahlížíme do života dvou mladých lidí. Maddy a Alberta. Tito dva se potkají a od té doby už nic není jako dřív. Normálně jiní patří mezi knihy, které mě okamžitě zaujaly. Nejen svojí obálkou a anotací, ale především tvrzením, že je kniha vhodná pro fanoušky knih Hvězdy nám nepřály a Než js...SOUVISEJÍCÍ KNIHY