Orchestrální studie pro klarinet – 1. díl

Orchestrální studie pro klarinet – 1. díl - Milan Etlík (ed.), | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Etlík (ed.),
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Orchestrální studie pro klarinet – 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Orchestrální studie pro klarinet – 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Etlík (ed.),. Číst Orchestrální studie pro klarinet – 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Orchestrální studie pro klarinet představují soubor často uváděných českých (1. díl) a zahraničních (2. díl) orchestrálních skladeb. Publikace vychází ze skript prof. Milana Etlíka, která byla vydána na konci 80. let 20. století. Všechny skladby však prošly důkladnou editorskou revizí Jana Smolíka, jenž je rovněž autorem nové notové sazby. Orchestrální studie pro klarinet jsou určeny především studentům konzervatoří a vysokých uměleckých škol, představují kvalitní materiál pro studium orchestrálních partů a pro vlastní koncertní činnost.


...rální studie pro klarinet představují soubor často uváděných českých (1 ... Studie I. levně, cena 160 Kč | Srovnání cen zboží ... . díl) a zahraničních (2. díl) orchestrálních skladeb. Publikace vychází ze skript prof. Milana Etlíka, která byla vydána na konci 80. let 20. století. Všechny skladby však prošly důkladnou… Titul Orchestrální studie pro klarinet 1 díl představuje soubor často uváděných českých orchestrálních skladeb. Publikace vychází ze skript prof. Milana Etlíka, která byla vydána na konc ... Orchestrální studie pro klarinet 1. díl (Milan Etlík, Jan ... ... . Publikace vychází ze skript prof. Milana Etlíka, která byla vydána na konci 80. let 20. století. Všechny skladby však prošly důkladnou editorskou revizí Jana Smolíka, jenž je rovněž autorem nové notové sazby. Orchestrální studie pro klarinet - 1. díl Editor: Etlík, Milan a Smolík, Jan Nakladatel: Akademie múzických umění ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY