Vězni svobody

Vězni svobody - Petr Němec | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Němec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vězni svobody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vězni svobody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Němec. Číst Vězni svobody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět v roce 2049. Svět v rukou osmice gigantických korporací, které ve zhroucených státech ovládají každý aspekt ekonomického a politického dění. Svět nelítostně podřízený zisku, v němž je solidarita jen prázdné slovo. Svět, jehož poražení jsou z Města vysídlováni do Enklávy, aby zde žili svou „dvourychlostní“ alternativu. Co přinese střet se systémem stárnoucímu softwarovému vývojáři, který po ztrátě syna zůstává se svou zranitelnou povahou proti korporaci zcela sám? Podaří se dychtivému studentovi najít v opuštěné čtvrti cestu z Města? Obstojí mladá novinářka tváří v tvář netušené příležitosti, která otřese její dosavadní životní zkušeností? Jaké nástrahy čekají v premiérově domě na podivným způsobem vybranou pokojskou? A co děsivého skrývá samotná Enkláva? Sociálně-utopické drama o cynismu, touze po moci a nesamozřejmé ceně člověka.


...vobody Autor: Němec, Petr Nakladatel: Formal Group EAN: 9788088287544 ISBN: 978-80-88287-54-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vězni svobody - Petr Němec - Lali.cz ... . vydání) Vězni svobody je v mnoha směrech tak MIMOŘÁDNÁ kniha, že jí věnuju celý tenhle dlouhý status a vás poprosím o jeho překousnutí. Ta knížka za to stojí. Ony jsou totiž knihy napsané proto, aby vás pobavili, nechali snít a odvedli od starostí každodenního života. Vězni svobody. 353 likes. Oficiální stránky knihy Vězni svobody Autor: Petr Němec Ilustrace: Pavel Trnka Nakladatelství: Formal Group Všechny informace o produktu Kniha Vězn ... PDF Význam tetování vězňů ve výkonu trestu odnětí svobody ... . Vězni svobody. 353 likes. Oficiální stránky knihy Vězni svobody Autor: Petr Němec Ilustrace: Pavel Trnka Nakladatelství: Formal Group Všechny informace o produktu Kniha Vězni svobody - Petr Němec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vězni svobody - Petr Němec. Vězni svobody - Petr Němec . Svět v roce 2049. Svět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY