Pes, který jedl lanýže

Pes, který jedl lanýže - Suzanne Carreiro | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Carreiro
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pes, který jedl lanýže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pes, který jedl lanýže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Carreiro. Číst Pes, který jedl lanýže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, co jsou „nahaté“ ravioly, jak se dělá „svaté víno“ a jak chutná scottaditoneboli „spálený prst“? Proč je lepší kupovat králíka i s hlavou a co to znamená, když mají těstoviny „duši“? Kde je hlavní město cibule a jaký moučník upekly ženy z Assisi umírajícímu svatému Františkovi? Americká autorka Suzanne Carreiro toho o kulinářských tajemstvích italské Umbrie ví ještě mnohem víc. Její kniha je nejen kuchařkou, ale i cestopisem plným chutí a vůní, průvodcem po restauracích, vinařstvích, polích, sadech a zahradách, i vzpomínkami na lidi, které v tomto starobylém kraji potkala. Pomáhala jim sklízet šafrán, lisovat víno, vyrábět prosciutto, vypravila se na divoký chřest, na lov lanýžů, slavila v Umbrii Vánoce i další svátky – a sepsala pro vás všechno, co se naučila, včetně mnoha užitečných italských slovíček a hlavně desítek podrobně popsaných receptů a návodů.


...rý jedl lanýže Autor: Carreiro, Suzanne Nakladatel: Argo EAN: 9788025724927 ISBN: 978-80-257-2492-7 Originál: The Dog Who Ate the Truffle Překlad: Heroutová, Alena Popis: 1× kniha, flexi, 400 stran, česky Rozměry: 15,2 × 21,4 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Kniha: Pes, který jedl lanýže (Suzanne Carreiro) | Martinus ... . vydání) Pes, který jedl lanýže - Suzanne Carreiro. Víte, co jsou „nahaté" ravioly, jak se dělá „svaté víno" a jak chutná scottadito neboli „spálený prst"?... Kupte knihu Pes, který jedl lanýže (Suzanne Carreiro) s 3 % zľavou za 13.99 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť ... Pes, který jedl lanýže - Suzanne Carreiro | KOSMAS.cz ... ... ... Kupte knihu Pes, který jedl lanýže (Suzanne Carreiro) s 3 % zľavou za 13.99 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť...SOUVISEJÍCÍ KNIHY