Holka na útěku

Holka na útěku - Barbora Robošová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Barbora Robošová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Holka na útěku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holka na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbora Robošová. Číst Holka na útěku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na první pohled je třináctiletá Markéta holka jako každá jiná. Málokdo ale tuší, že to nemá doma jednoduché. Markétin nevlastní otec Martin je na ni stále přísnější. Nepřirozeně ji trestá a máma se snaží to nevidět. Dojde to tak daleko, že Markéta se ho čím dál častěji i bojí, a přestože se snaží zbytečně ho neprovokovat, ne vždycky se zavděčí. A pak přijde jedna vyhrocená situace, při které Markéta zpanikaří a před nevlastním otcem uteče. Co teď? Markéta se bojí vrátit domů a jít nemá kam. Stává se holkou na útěku. Nemá co jíst, nemá kde spát. Život jí ale přinese do cesty někoho, kdo se rozhodne jí pomoci. Uvěří Markéta, že když přijme pomocnou ruku, může s pomocí druhého snáz najít řešení, nebo ji přemůže strach a znovu uteče?


...í pohled je třináctiletá Markéta holka jako každá jiná ... Holka na útěku Vydavatelství VÍKEND - J. Černý ... . Málokdo ale tuší, že to nemá doma jednoduché. Markétin nevlastní otec Martin je na ni stále přísnější. Nepřirozeně ji trestá a máma se... 50+ videos Play all Mix - Fousatej Hat - Citrónová čára YouTube fousatej hat-většinu rán (celé album) - Duration: 47:02. SuperFilipina1 395,149 views Dívka na útěku See Girl Run ... Emmie se vydá na cestu do rodného města, na jejímž ko ... Lenka Dusilova: Holka magor - YouTube ... ... Emmie se vydá na cestu do rodného města, na jejímž konci možná stojí odpovědi, vysněná láska, nebo jen další trpké zklamání. Nezávislé intimní drama s prvky hořké komedie vyniká především hereckým výkonem hlavních představitelů, Robin Tunneyové (Emmie) a Adama Scotta (Jason). ... This feature is not a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY