Problém tří těles

Problém tří těles - Liou Cch´-Sin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Liou Cch´-Sin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Problém tří těles.pdf


Chcete si knihu přečíst?Problém tří těles ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liou Cch´-Sin. Číst Problém tří těles Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl trilogie s rozmachem Duny a stejnou dávkou akce jako Den nezávislosti.V Říši středu zuří Velká kulturní revoluce a Číňané, kteří nechtějí zůstat pozadu za Sověty a Američany, se v rámci tajného vojenského projektu pokoušejí navázat kontakt s mimozemskými civilizacemi. Třicet let poté začnou na Zemi umírat významní vědci a vznikají sekty, které vybízejí k návratu k přírodě. Objeví se nová počítačová hra pro virtuální realitu, zvláštní, čarovná a znepokojivá, která jako by ani nepocházela z tohoto světa. A pomalu se začíná vyjevovat pravda o tajném projektu z éry Kulturní revoluce.Problém tří těles obdržel prestižní ocenění Hugo za román roku 2015. Třetí díl (s anglickým názvem Death’s End) je na tutéž cenu nominován letos. Následující dva díly trilogie vyšly v letech 2008 a 2010, jejich české vydání připravuje nakladatelství Host na podzim 2017 a léto 2018. V roce 2017 bude také do kin uvedena filmová adaptace Problému tří těles. Série uchvátila čtenáře nejen v Číně, práva byla prodána téměř do čtyřiceti zemí světa.


... tří těles Autor: Cch´-Sin, Liou Nakladatel: Host EAN: 9788075770615 ISBN: 978-80-7577-061-5 Originál: The Three-Body Problem Překlad: Drobek, Aleš Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 14 × 20,8 cm Rok vydání: 2017 (1 ... Problém tří těles - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Problém tří těles - audiokniha obsahuje první díl sci-fi trilogie čínského autora Liou Cch'-sina. Čte Zbyšek Horák. Režie a hudba Jakub Tabery. Mistr zvuku Jan Kacian. Vzpomínka na Zemi #1 V Říši středu probíhá Velká kulturní revoluce. Problém tří těles je úloha nebeské mechaniky, jejímž cílem je spočítat, a tak předpovědět pohyb tří těles, která se navzájem ... Kniha: Problém tří těles - Liou Cch'-sin | Knihy.ABZ.cz ... . Mistr zvuku Jan Kacian. Vzpomínka na Zemi #1 V Říši středu probíhá Velká kulturní revoluce. Problém tří těles je úloha nebeské mechaniky, jejímž cílem je spočítat, a tak předpovědět pohyb tří těles, která se navzájem gravitačně ovlivňují. Původní problém tří těles se vztahoval k řešení pohybu soustavy Slunce-Země-Měsíc.Poprvé ho již roku 1687 ve svých Principiích rozeb...SOUVISEJÍCÍ KNIHY