Tarot pro každého

Tarot pro každého - Kim Arnold, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Arnold,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot pro každého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tarot pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Arnold,. Číst Tarot pro každého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha vás provede fascinujícím světem tarotových karet a poskytne vám podrobný návod, jak karty chápat, a naučí vás vytvářet si vlastní výklady. Objevíte, jak: - vybrat ten správný balíček karet - interpretovat všech 22 karet velké arkány - stanovit svou kartu podle data narození a pro daný rok - rozumět čtyřem barvám malé arkány a interpretovat jejích 56 karet - používat různé typy výkladů, včetně keltského kříže - spojovat významy karet a používat v průběhu výkladu intuici … a mnoho dalších věcí!


...y informace o produktu Kniha Tarot pro každého - Kim Arnold, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Tarot pro každého - Kim Arnold ... Vaporesso TAROT Pro - VTC Mód 160W - Vaporesso | Vaprio ... . Tarot pro každého Autor: Kim ... stanovit svou kartu podle data narození a pro daný rok; rozumět čtyřem barvám malé arkány a interpretovat jejích 56 karet; používat různé typy výkladů, včetně keltského kříže; spojovat významy karet a používat v průběhu výkladu intuici Tarot pro každého Kniha vás provede fascinujícím světem tarotových karet a poskytne vám podrobný návod, jak karty chápat, a naučí vás vytvářet si vlastní výklady. Objevíte, jak: Tarot pro každého Autor: Arnold, Kim a Dyková, Zuzana Nakladatel: Omega EAN: ... Vaporesso Tarot Pro 160W Review + Vape Test | Vaping411 ... . Objevíte, jak: Tarot pro každého Autor: Arnold, Kim a Dyková, Zuzana Nakladatel: Omega EAN: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY