Poznáváme homeopatii: Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání

Poznáváme homeopatii: Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání - Kateřina Formánková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Formánková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poznáváme homeopatii: Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poznáváme homeopatii: Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Formánková,. Číst Poznáváme homeopatii: Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí. Tato praktická příručka přináší souhrn základních informací o šetrném způsobu léčby, který nenahrazuje, ale účinně doplňuje postupy klasické medicíny. Seznamte se s tím, jak homeopatii v běžném životě používat! Knížka je určena pro každou domácnost. Dočtete se v ní o možnostech homeopatické léčby a jejích výhodách. Homeopatické léky jsou přípravky, které využívají přírodní látky ve velmi malých dávkách. Díky tomu léčí bez vedlejších účinků s ohledem na momentální zdravotní stav pacienta. Druhé vydání je obohaceno o kapitoly užívání léků ve stáří, o léčbu některých ortopedických diagnóz (ostruhy, tenisový loket, bolesti krční a bederní páteře), o první pomoc ve stomatologii (strach z ošetření, snášení bolesti) a rovněž o kapitolu gynekologie (těhotenství, pomoc při porodu, menstruační obtíže). Autorky vám také poradí, jak si vybavit homeopatickou lékárničku pro domov i na cesty.


...áme homeopatii Homeopatie je léčebná metoda s dávnou tradicí a jasnými pravidly, aplikovaná s úspěchem u nás i v zahraničí ... Louskáček - An Leysenová | Internetové knihkupectví ... . ... Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání ... Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání. Kniha: Poznáváme homeopatii -- Jak se léčit šetrně, 2., aktualizované a doplněné vydání - Kateřina Formánková; Miriam Kabelková; Ilona Ludvíková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně ... Ilona Ludvíková POZNÁVÁME HOMEOPATII Jak se léčit šetrně 2., aktualizované a doplněné vydání Vydala Grada Publishing, ... Poznáváme homeopatii - Jak se léčit šetrně - Formánková ... ... ... Ilona Ludvíková POZNÁVÁME HOMEOPATII Jak se léčit šetrně 2., aktualizované a doplněné vydání Vydala Grada Publishing, a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY