Polámaná loutka

Polámaná loutka - Amo Jones | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amo Jones
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Polámaná loutka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polámaná loutka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amo Jones. Číst Polámaná loutka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Madison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých zvláštních vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a udělala to, co jí otec vštěpoval od chvíle, kdy se naučila zacházet se svou první zbraní. Utekla. Je už jen pouhým stínem dívky, již všichni znali. Lži a podvody člověka změní. Madison prahne po pomstě, je však součástí nebezpečné hry plné temných tajemství a její vztah s Bishopem připomíná zvrácenou válku, od níž nemůžete odtrhnout oči. Kdo z ní však odejde jako vítěz?


... Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy ... E-kniha: Polámaná loutka (Amo Jones) | Martinus ... . Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých prázdných vzpomínek a zmatené myšlenky a odjela. Odstřihla se od těch, kteří s ní manipulovali, a ud... Kniha Polámaná loutka Přidat komentář. Lenka_S. 2 11. května. I druhý dil je temný. ... Polámaná loutka je pokračování romantické série Elitní klub králůMadison Montgomeryová je Stříbrná labuť, poskvrněná dívka, která nezapadá do legendy. Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytk ... daramegan: Polámaná loutka - Amo Jones ... . Lhali jí. Podvedli ji. Myslela si, že ví, kdo je, ale mýlila se. Posbírala zbytky svých zvláštních vzpomínek a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY