Tarot - hra Osudu na každý den

Tarot - hra Osudu na každý den - Anima Noira | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anima Noira
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot - hra Osudu na každý den.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tarot - hra Osudu na každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anima Noira. Číst Tarot - hra Osudu na každý den Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami - a karty začnou mluvit k vám. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou kartu na den pochází z pera známé čarodějnice. Autorka si po dva roky vedla deník a sledovala, jaké události, lidé a sny znamení ji provázejí po vytažení jednotlivých karet. Vy si teď můžete vzít do ruky její deník a začít rozvíjet svůj šestý smysl. Kniha je proložena střípky okultních učení a rozhodně se u ní nebudete nudit. Je totiž po hříchu zábavná.


... hra Osudu na každý den přinese největší užitek těm, kdo s kartami teprve začínají nebo se chtějí interaktivní formou seznámit s novou tarotovou sadou ... Recenze Tarot - hra Osudu na každý den - Noira - Heureka.cz ... . Pokročilejším kartářům zase může přinést humorný nadhled nebo chuť podívat se na výklad karet z jiné stránky. Tarot - hra Osudu na každý den Anima Noira Nakladatel: Čarovné zrcadlo s.r.o. 2016 Tarot - hra Osudu na každý den. Anima Noira. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných pro ... Tarot - hra Osudu na každý den - Anima Noira | Databáze knih ... . Anima Noira. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... TAROT. Hra Osudu na každý den. Čarovné zrcadlo. www.carovnezrcadlo.cz . Tarot: Hra Osudu na každý den. Anima No...SOUVISEJÍCÍ KNIHY