Dračí zuby

Dračí zuby - Michael Crichton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Crichton
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí zuby.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí zuby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Crichton. Číst Dračí zuby Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dobrodružný román z Divokého západu od autora Jurského parkuVysokoškolák William musí strávit léto na západě Ameriky, a proto se přidá k paleontologovi Othnielu Marshovi. Paranoidní Marsh pojme podezření, že je William špeh a pracuje pro jeho dávného rivala v oboru, Edwarda Copea, a tak nechá mladého studenta napospas městečku plnému zločinců. William nakonec skutečně spojí síly s Copem a společně učiní historický objev. S cenným pokladem v rukou Williamovi hrozí smrtelné nebezpečí a „válka o kosti“ může začít.


...yby Dračí zuby nevyšly pod Crichtonovým jménem, tak si je ráda přečtu, už jen kvůli obálce - dinouš na přebalu je pro mě vždycky silné lákadlo, které zatím nikdy nezklamalo, a tahle ilustrace mi přijde epesní ... Crichton, Michael: Dračí zuby - iLiteratura.cz ... . Pokud se chystáte používat přípravek k zevnímu použití, tak při poranění aplikujte dračí krev přímo na ránu. Pokud kapky použijete jako kloktadlo, tak do sklenice čisté vody kápněte 3-5 kapek. V případě, že kapky použijete na parodontitidu, tak nakapejte 2-3 kapky na zubní kartáček a umyjte si jí zuby. Na co si ... Inzerát Dračí zuby Trefl v okrese Prachatice, cena 149Kč, od Raven.20 na Sbazar.cz. Popis: ... Dračí zuby | Albatrosmedia.cz ... . V případě, že kapky použijete na parodontitidu, tak nakapejte 2-3 kapky na zubní kartáček a umyjte si jí zuby. Na co si ... Inzerát Dračí zuby Trefl v okrese Prachatice, cena 149Kč, od Raven.20 na Sbazar.cz. Popis: Hra je nová, originál zabalená, pův. cena 299 Kč. Od 6 let. Dračí Hry: Vyber si některou z našich her zdarma, a bav se Arnal a dva dračí zuby book. Read reviews from ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY