Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické rozhodování

Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické rozhodování - Mikael Krogerus, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mikael Krogerus,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické rozhodování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické rozhodování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikael Krogerus,. Číst Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické rozhodování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Které auto si mám koupit? Jak můžu motivovat sebe nebo svůj tým? Jak to, že lidé touží po tom, co nepotřebují? Kdy je čas na změnu? Proč je dobré mít omezený výběr? Žiju v přítomnosti? Proč lidé kouří, i když je to nezdravé? Na tyto i řadu jiných otázek pomohla tato kniha odpovědět již milionu lidí v 27 různých zemích. Skládá se z padesáti grafických modelů a jejich stručného popisu. Sami autoři říkají, že modely jsou zjednodušením důležitých součástí skutečnosti. S pomocí obrázků znázorňují to, co lze slovy vyjádřit jen stěží. Nehledejte v nich však odpovědi. Ty naleznete teprve potom, co si model sami vyzkoušíte. Autoři přitom používají proslulé i zcela neznámé modely rozhodování. Kniha tak velmi přístupnou formou poskytuje podněty pro rozmanité aspekty rozhodování i úspěšného života obecně. A ještě malý návod. Pokud rádi užíváte metodu „pokus–omyl“, začněte nejlépe částí „Jak se zlepšit“, případně „Jak zlepšit druhé“. Jste-li onen typ, který si nejprve prostuduje určitou teorii a pak podle ní jedná, doporučujeme začít kapitolou „Jak se lépe pochopit“ nebo „Jak lépe pochopit druhé“. Mikael Krogerus je původem finský žurnalista. Roman Tschäppeler zase švýcarský producent. Oba se potkali v alternativní dánské obchodní škole Kaospilot a dnes žijí ve švýcarském Bielu. Společně napsali několik bestsellerů, které byly přeloženy do řady jazyků. Knihu ilustroval Philip Earnhart.


...e velmi přínosná, pokud plníme jednotlivá zadání pro bližší poznání sebe sama ... Kristýna Maulenová | Časopis Agora ... . Pomáhá uvědomit si osobní priority, hodnoty, skloubit minulost s přítomností a promítnout rozhodnutí o budoucím směřování. Také zkrátíme čas a energii při rozhodování v běžném životě. Hledáte Kniha rozhodnutí - 50 grafických modelů pro strategické rozhodování od Mikael Krogerus,Roman Tschäppeler? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Kniha rozhodnutí - Mikael Krogerus; Roman Tschäppeler ... Kniha rozhodnutí: 50 grafických modelů pro strategické ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Kniha rozhodnutí - Mikael Krogerus; Roman Tschäppeler ... Autoři přitom používají proslulé i zcela neznámé modely rozhodování. Kniha tak velmi přístupnou formou p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY