Doktorka Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem

Doktorka Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktorka Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Doktorka Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Doktorka Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na statku žije plno veselých zvířátek. Hrají si a skotačí, a tak není divu, že se občas některé z nich poraní nebo onemocní. Ale žádný strach! Mají svou zvířecí doktorku Elišku, na kterou je každá bolístka a nemoc krátká. Ošetřuje zvířátka a stará se o ně tak dobře, že jsou za chvilku zase docela zdravá. Chceš vědět, co říká doktorka Eliška malému pacientovi, když ho ošetřuje? Přilož stetoskop na jeho bříško a poslechni si ji.


...a Eliška: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem ... Vydavateľstvo Junior | Martinus ... . ... Doktorka Eliška Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; ... Doktorka Eliška Nakladatel: Junior EAN: 9788072676354 ISBN: 978-80-7267-635-4 Kniha: Doktorka Eliška -- Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem. Fungujeme! ... Podtitul: Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem. Na statku žije plno veselých zvířátek. Hrají s ... Doktorka Eliška - knihylevneonline.cz ... . Na statku žije plno veselých zvířátek. Hrají si a skotačí, a tak není divu, že se občas některé z nich poraní nebo onemocní. Ale žádný strach! Junior Doktorka Eliška - Veselá prohlídka s mluvícím stetoskopem . Na statku žije plno veselých zvířátek. Hrají si a skotačí, a tak není divu, že se občas některé z nich poraní nebo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY