Zakouzlená škola - Obrázkové čtení

Zakouzlená škola - Obrázkové čtení - Petr Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zakouzlená škola - Obrázkové čtení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zakouzlená škola - Obrázkové čtení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Zakouzlená škola - Obrázkové čtení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak – nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Jenže jsou to také pěkné poplety, takže když nastoupí do školy jako nové učitelky, je brzy jasné, že o zábavu nebude nouze. Knížka je určena nejmenším čtenářům, proto je text psaný velkým písmem, a je plná půvabných ilustrací Magdaleny Takáčové. Některá slova v textu jsou nahrazena obrázky, které má malý čtenář správně pojmenovat, a doplnit tak maminku či tatínka při čtení příběhů.


...davé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola ... Zakouzlená škola - Obrázkové čtení - Šulc Petr - Market24.sk ... . Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Jenže jsou t ... Zakouzlená škola - Obrázkové čtení - Petr Šulc | KOSMAS.cz ... ... . Právě naopak - nezkazí žádnou legraci a rády pomohou, kde je třeba. Jenže jsou to také pěkné poplety, takže když nastou Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení Zakouzlená škola. Tři veselé kouzelnice Todie, Bonie a Debie nejsou žádné zlé čarodějky, které by škodily lidem. Právě naopak - nezkazí žádnou leg...SOUVISEJÍCÍ KNIHY