O hladové housence

O hladové housence - Stanislava Kociánová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Kociánová,
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
O hladové housence.pdf


Chcete si knihu přečíst?O hladové housence ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Kociánová,. Číst O hladové housence Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knize určené především pedagogům mateřských škol naleznou čtenáři celkem čtyři tematické bloky zaměřené především na vytváření pozitivního vztahu k literatuře a posilování schopnosti spolupráce. Hlavním cílem je výchova k toleranci k odlišnostem a správný postoj k sobě samému. Všechny aktivity vedou děti ke spolupráci, vzájemnému respektování a vytvářejí dostatečný prostor pro vyjadřování vlastních nápadů a pocitů.


...le je jedním z nejuznávanějších autorů současné dětské literatury a jeho příběh o nenasytné housence je jeho nejznámějším dílem ... O hladové housence - luxor.cz ... . Knížka byla přeložena do více než 50 jazyků a prodalo se jí přes 33 milionů výtisků. K popularitě Tuze hladové housenky přispívá jednoduchý text, který... O hladové housence: Inspirace a náměty pro mateřské školy (978-80-7496-372-8) Kniha - autor Stanislava Kociánová; Lucie Víchová, 116 stran, česky V knize určené především pedagogům mateřských škol naleznou čtenáři celkem čtyři tematické bloky zaměřené především na vytváření pozitivního vztahu k literatuře a posilování schopnosti spolupráce. V knize určené především pedagogům mateřských škol naleznou čtenáři celkem čtyři tematické bloky zaměřené přede ... Tuze hladová housenka - Carle Eric od 143 Kč - Heureka.cz ... . V knize určené především pedagogům mateřských škol naleznou čtenáři celkem čtyři tematické bloky zaměřené přede...SOUVISEJÍCÍ KNIHY