Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání

Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání - Marta Kryčová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Kryčová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Kryčová. Číst Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ucelený přehled oblastí rozvoje dětské řeči a podrobné plány cílené podpory komunikačních schopností včetně praktických aktivit. chopnost komunikovat je základní podmínkou úspěšného přechodu do první třídy základní školy. V současné době přibývá dětí, které mají slabší slovní zásobu, potíže s výslovností a s kulturou mluveného projevu. Proto je nezbytné, aby zejména pedagogové v mateřských školách pracovali promyšleně a dbali na cílený rozvoj řečových dovedností od počátku předškolního vzdělávání až po nástup do základní školy. Publikace zahrnuje teoretické poznatky o faktorech ovlivňujících osvojení dětské řeči, metody rozvíjení řečových dovedností, nejčastější poruchy dětské řeči a jejich možnou prevenci v mateřské škole. Dále nabízí ucelený přehled oblastí rozvoje dětské řeči a podrobné plány cílené podpory komunikačních schopností se soubory postupně navazujících aktivit, které podporují řečové dovednosti dětí předškolního věku. Publikace je určena zejména pro pedagogy mateřských škol, asistentům, studentům předškolní pedagogiky a rodičům zajímajících se o problematiku narušené komunikační schopnosti.


...avidel přináší naše zbrusu nová publikace Činnosti k rozvoji řečových dovedností dětí v předškolním vzdělávání od Marty Kryčové ... Didaktika předškolního vzdělávání - OP VVV - SC1 ... . Přinášíme Vám je v novém článku! Metody práce s rýmy a obrázky, které… › Pedagogika › Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání Kniha: Činnosti k rozvoji řečových dovedností v předškolním vzdělávání Autor: Marta Kryčová Ucelený přehled oblastí rozvoje dětské řeči a podrobné plány cílené podpory komunikačních schopností včetně praktických aktivit. chopnost komunikovat je základní podmínkou ... V současné době přibývá dětí, které mají slabší slovní zásobu, potíže s výslovno ... Podpora přirozeného rozvoje komunikačních dovedností dětí ... ... . chopnost komunikovat je základní podmínkou ... V současné době přibývá dětí, které mají slabší slovní zásobu, potíže s výslovností a s kulturou mluveného projevu. Proto je nezbytné, aby zejmén...SOUVISEJÍCÍ KNIHY