Matematika a pozornost pro žáky s SPU

Matematika a pozornost pro žáky s SPU - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika a pozornost pro žáky s SPU.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematika a pozornost pro žáky s SPU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Matematika a pozornost pro žáky s SPU Online je nyní tak snadné!

POPIS


96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ. Aktivity v knize MATEMATIKA A POZORNOST SPU jsou připravené odborníky na míru dětem se specifickými poruchami učení, které mají obtíže se zvládáním základních početních úkonů, potíže s pozorností a s orientací či mají přímo diagnostikovanou poruchu matematických schopností – dyskalkulii. Kniha je určena nejen dětem 1. až 3. tříd, ale i dětem, které s počítáním teprve začínají. Pracovní listy jsou vhodné k nácviku i docvičování, ke skupinové i individuální práci ve škole, ale i pro nácvik v domácím prostředí pod vedením rodičů. 96 aktivit nabídne Vašemu dítěti trénink pozornosti a orientace nejen při výuce matematiky. Pomocí této knihy předejdete školnímu neúspěchu Vašeho dítěte se specifickou poruchou učení. Kniha je určena dětem od 6 do 9 let.


...ušeno: pracovní sešity pro školáky s SPU ... Matematika a pozornost pro žáky s SPU (Jitka Kendíková ... ... . 96 úžasných aktivit pro žáky s SPU - to jsou oranžové pracovní sešity pro školáky 1. - 3. ročníku. Ihned po uvedení se staly hitem. Recenzi na dva sešity z ediční řady pro Nakladatelství Raabe sepsala Lucie Šmídová a Vy si ji můžete přečíst v tomto článku! Matematika a pozornost pro žáky s SPU. 96 úžasných aktivit pro nácvik matematiky, pozornosti a orientace žáků se specifickými poruchami učení v 1. až 3. ročníku ZŠ Všechny informace o p ... Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Jitka Kendíková od ... ... . až 3. ročníku ZŠ Všechny informace o produktu Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Jitka Kendíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Matematika a pozornost pro žáky s SPU - Jitka Kendíková. Matematika a pozornost pro žáky s SPU Aut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY