Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala - Kathryn Croftová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kathryn Croftová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zatímco jsi spala.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zatímco jsi spala ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathryn Croftová. Číst Zatímco jsi spala Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tara Loganová zbožňuje svou perfektní rodinu. Její štěstí se však rozplyne jednoho rána, když se probere v posteli svého souseda. Nevzpomíná si, jak se sem dostala, ani co se mezi nimi stalo. Nejhorší ale je, že je ubodán k smrti. Přesvědčená, že ho nezabila, a vyděšená, že přijde o vše, na čem jí záleží, odejde domů a nikomu neřekne ani slovo. Když se její dcera začne vymykat kontrole a manžel se jí čím dál víc vzdaluje, začne uvažovat, zda někdo z jejích blízkých neví, co se tu noc doopravdy stalo. Policie jí klade nepříjemné otázky a ona si uvědomí, že tomu musí přijít na kloub. Dokáže ale unést pravdu?


...tímco jsi spala Přidat komentář. Kristyna899 ... Zatímco jsi spala - knihy přímo od nakladatele, online ... ... . 1 25. března. Kniha mě nebavila, ani jsem nedočetla. ... Kniha Zatímco jsi spala Přidat komentář. Atanone. 33 15. května. Za málo peněz docela dost muziky. ... Nenápadná Lucy (Sandra Bullock) pracuje na stanici metra - má byt, kočku, tajnou životní lásku a nulovou šanci, že ji někdy osloví. Až jednoho dne je muž jejích snů (Peter Gallagher) sražen při náhodném incidentu na koleje, Lucy nezaváhá, zachrání… Ruce měla rozpažené Zatímco jsi spala Za t í m c o j s i s p a l a. a páskami na suchý zip připoutané k čalou ... Kniha: Zatímco jsi spala - Liz Lawler | Knihy.ABZ.cz ... . a páskami na suchý zip připoutané k čalouněným područkám. Nad loktem pravé paže měla ovinutou manžetu tlakoměru, špičku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY